Vijgenboom op stam (70 - 80 cm)  

De vijgenboom heeft prachtige bladeren en geeft in de herfst heerlijke vruchten. Zet hem op een zonnige en beschutte plaats, in de grond of in een pot. In de winter mag hij buiten blijven staan want in de lente komen de bladeren terug.

Wat wordt er geveild?
  • Vijgenboom op stam
  • Hoogte bij levering: 70 - 80 cm (gemeten incl. pot)
  • Potmaat: 21 cm
  • Buitenplant

Productkenmerken
  • Latijnse naam: Ficus Carica
  • Fijne en gemakkelijke plant
  • De vruchten van de vijgenboom rijpen tussen juli en september, daarna zijn ze eetbaar
  • Staat het liefst op een zonnige, beschutte standplaats en zo warm mogelijk
  • Leerachtige bladeren die wel 30 x 25 cm groot kunnen worden
  • ... Meer informatie onder Meer productspecificaties

LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer productspecificaties en extra informatie
  • Fijne en gemakkelijke plant
  • De vruchten van de vijgenboom rijpen tussen juli en september, daarna zijn ze eetbaar
  • Staat het liefst op een zonnige, beschutte standplaats en zo warm mogelijk
  • Leerachtige bladeren die wel 30 x 25 cm groot kunnen worden
  • Winterhard, maar verliest wel zijn bladeren in de winter


Extra informatie

De Ficus Carica wordt in Nederland de vijgenboom genoemd en komt uit westelijk Azië. De bladeren kunnen tot wel 30 x 25 cm groot worden. De vijgenboom produceert 3 keer per jaar kleine bloemen en vruchten. De vruchten rijpen tussen juli en september, en zijn daarna eetbaar. De vruchten hebben een donkergroene kleur en zien er uit als kleine peren. De boom is winterhard, maar verliest in de winter zijn bladeren. Er blijft dan alleen nog een prachtige witte stam over, met vaak een paar knoppen en beginnende bladeren. De vijgenboom is een hele fijne en gemakkelijke plant en een echte aanwinst voor jouw tuin, balkon of terras.

Verzorging

De Ficus Carica staat het liefst op een zonnige, beschutte standplaats en zo warm mogelijk. De boom kan in de grond geplant worden, maar ook in een pot staan. Zorg dan altijd voor een goede afvoer, met gaten aan de onderkant van de pot en bijvoorbeeld hydrokorrels. Snoeien kan het beste in het vroege voorjaar, rond februari. Als de boom te droog staat, zullen de bladeren opkrullen en slap worden. Het is vooral in het voorjaar en in de zomer belangrijk om de boom regelmatig water te geven. Behalve als de bodem nog een beetje vochtig aanvoelt, dan hoef je geen water te geven. Tijdens warme dagen mag de vijgenboom elke dag water krijgen. Een regenbui is namelijk niet voldoende om de aarde van voldoende water te voorzien.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2.  Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 70 - 80 cm groot
  • De planten worden geleverd in een plastic pot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
€ 10 Ontwerp Studio Ruben Verhoeven 23:58:44
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie