Tropische bananenplant (90 - 100 cm)

Haal de tropen in huis! Deze bananenplant (maat: XL) heeft grote bladeren met een prachtig donkerpaars patroon. Zet hem in de volle zon en geef hem genoeg water, zeker met dit warme weer. Tip: gebruik een plantenspray voor z'n bladeren.

  • Tropische bananenplant
  • Hoogte bij levering: 90 - 100 cm (incl. pot)
  • Potmaat: 21 cm
  • Binnenplant

  • Mooie kamerplant met grote bladeren
  • Zorgt voor een hogere luchtvochtigheid in een kamer
  • Heeft veel water nodig
  • Staat het liefst op een zonnige plek
  • Blijft nieuwe bladeren aanmaken

Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 tot 10 werkdagen bezorgd.
Meer over de bananenplant
De bananenplant, ook wel de Musa Dwarf Cavendish genoemd, komt oorspronkelijk uit Zuidoost-Azië en Australië. De Musa is een plant uit de familie Musaceaea en is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren. De Musa Dwarf Cavendish groeit continu en krijgt dikke bladeren en een stevige onderstam. De enorme bladeren hebben een donkerpaars patroon en stoten vocht uit. Dit zorgt voor een hogere luchtvochtigheid in de kamer. De Musa bestaat voor ongeveer 80% uit water en daarom lust hij vaak een flinke slok water. Daarnaast houdt hij heel erg van de zon dus zet hem vooral niet in de schaduw.

Verzorging
  • Plaats de plant ongeveer 2 meter van een raam af. Als hij te donker staat, maakt hij geen nieuw blad aan
  • Geef de plant 2 keer per week water en op warme dagen zelfs vaker. Zorg ervoor dat de grond nooit uitdroogt
  • Als de bladeren slap gaan hangen krijgt de plant te veel zon of te weinig water. Verschuif hem dan, of check even de vochtigheid van de grond
  • Door de bladeren te sproeien met een plantenspray blijft de plant vitaal en haal je het stof weg
  • Verpot de bananenplant in de lente of direct nadat je hem krijgt. Beschadigde wortelen zullen dan snel herstellen
  • Als je de bruine bladranden niet mooi vindt, kun je de randen afknippen. Na een tijdje zal het blad worden vervangen door bladeren die daarboven groeien
€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 90 - 100 cm groot