Set van 2 Skimmia struiken (35 - 45 cm)

Ook in het najaar wat kleur in je tuin halen? Skimmia struiken zijn winterhard en geven in de herfst en winter prachtige kleuren. Geef de planten een plekje uit de zon, in de buurt van bomen. Zo heb je nog lang plezier van de planten.

  • Set van 2 Skimmia struiken
  • Hoogte bij levering: 35 - 45 cm (gemeten inclusief pot)
  • Potmaat: 15 cm

• Compacte tuinplant
• Winterhard
• Bloeit het hele jaar door
• Heeft groene blaadjes en glanzende bessen
• ... Meer specificaties onder Meer info

Ook in het najaar wat kleur in in je tuin halen? Skimmia struiken zijn winterhard en geven in de herfst en winter prachtige kleuren. Geef de planten een plekje uit de zon, in de buurt van bomen. Zo heb je nog lang plezier van de planten.

Eigenschappen
De plant:
  • Houdt van een halflichte plaats (bij voorkeur in de schaduw)
  • Heeft een hekel aan een natte bodem
  • Groeit het beste in de buurt van bomen
  • Geeft kleur in het najaar en is groen is het voorjaar

Planthoogte
Het exemplaar is 35 tot 45 cm hoog als je hem ontvangt en kan uitgroeien tot 100 cm hoog en breed.
€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 35 - 45 cm groot
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet terug te sturen. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
€ 5 Johan Keurentjes 13:38:51