1 van 2

Set van 4 kamerplanten (25 - 40 cm)

Maak het gezellig in huis met deze 4 kamerplanten. De set bestaat uit een bananenplant, Mexicaanse dwergpalm, goudpalm en een koffieplant. De laatste krijgt heerlijk ruikende bloemen in de lente en is in Nederland nog vrij onbekend.

  • Set van 4 verschillende kamerplanten:
    - Bananenplant
    - Mexicaanse dwergpalm
    - Goudpalm
    - Koffieplant
  • Hoogte bij levering: 25 – 40 cm (incl. pot)
  • Potmaat: 12 cm
  • Kamerplant

• Gemakkelijk in onderhoud
• Luchtzuiverend
• Tropische kamersferen

LevertijdVoordat het product wordt thuisbezorgd, moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen. Hierna wordt het product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Corona: Informatie over levertijden

Ook bij ons is het erg druk vanwege het grote aantal bestellingen. Wij doen ons uiterste best om de beloofde levertijd te halen. Toch kan het gebeuren dat je pakket iets later geleverd wordt dan verwacht.

Postcode Loterij actie
Win deze veiling en speel gratis mee met het kofferspel van de Postcode Loterij. Lees meer

Bananenplant - Musa oriental DwarfDeze kamerbananenplant komt oorspronkelijk uit Zuid-Oost-Azië en Australië. Het is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren. Deze speciale banaansoort groeit veel minder snel dan de tuinbanaan (want die kan zo’n 150cm per jaar groeien), en is hierdoor de ideale plant voor binnen.

Mexicaanse dwergpalm - Chamadorea ElegansDeze plant komt oorspronkelijk uit het regenwoud in het zuiden van Mexico en Guatemala. Het is een soort die klein blijft, vandaar ook de naam ´dwergpalm´. De mooie groenen bladeren zorgen voor een tropische uitstraling. Hij groeit gemiddeld nog maximaal 50 cm en is makkelijk in onderhoud.

Goudpalm - Areca LutescensDe Areca palm heeft velen namen, zoals Arekapalm, Dypsis, Goudvruchtpalm en meest bekende de Goudpalm. Hij komt oorspronkelijk uit de vochtige tropen van Madagaskar, maar je ziet hem in nog veel meer tropische gebieden. De palm filtert de vervuilende deeltjes uit de lucht die door de bladeren wordt ingeademd en heeft daardoor een luchtzuiverende werking. Daarnaast ziet hij er ook nog eens mooi uit.

Koffieplant  - Coffea Arabica
De Coffea Arabica, ook wel bekend als de koffieplant of koffieboom komt uit Ethiopië. In Nederland is de plant nog vrij onbekend. Hij houdt van een lichte plek, bijvoorbeeld in de vensterbank. In de lente krijgt de plant witte, zoetgeurende bloemen en daarna komen de bessen. Deze verkleuren van groen naar geel, en rood als ze rijp zijn. Besproei de plant af en toe met water en je krijgt prachtig glimmende bladeren. Ook houd je de bladeren stofvrij, waardoor hij beter licht opneemt en groeit.

€ 5,50
€ 5,95

  • Bij levering zijn de planten ongeveer 25 - 40 cm groot (gemeten incl. pot)
€ 8 Dennis van der Meij 01:49:37