1 van 8

Set van 3 gemengde Passiflora-planten (25 - 45 cm)

Is jouw tuin toe aan wat vrolijkheid? Met deze set van 3 gemengde Passiflora-planten fleur jij hem meteen op. De winterharde planten geven prachtige kleuren en zijn ook sterke klimmers. Ze zullen snel een schutting, hek of muur bedekken.

Wat wordt er geveild?
  • Set van 3 gemengde Passiflora-planten:
    - Passiflora Incense
    - Passiflora Avanlanche
    - Passiflora Pura Vida
  • Hoogte bij levering: 25 - 40 cm
  • Potmaat: 9 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties
  • Groeien uit max. 3 tot 4 meter hoog
  • Winterhard
  • Krijgen veel bloemen
  • Snelgroeiend
  • ... Meer info onder Meer productspecificaties

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Corona: Informatie over levertijden

Ook bij ons is het erg druk vanwege het grote aantal bestellingen. Wij doen ons uiterste best om de beloofde levertijd te halen. Toch kan het gebeuren dat je pakket iets later geleverd wordt dan verwacht.

Postcode Loterij actie
Win deze veiling en speel gratis mee met het kofferspel van de Postcode Loterij. Lees meer
Meer productspecificaties

Algemene productspecificaties

  • Groeien uit max. 3 tot 4 meter hoog
  • Winterhard
  • Krijgen veel bloemen
  • Snelgroeiend
  • Ideaal voor in potten, maar kunnen ook in de grond worden geplant

Passiflora Incense
  • Paarse bloemen
  • Gele stamper
  • Winterhard tot -8 graden

Passiflora Avanlanche
  • Witte bloemen
  • Winterhard tot -10 graden

Passiflora Pur Vida
  • Rood en paarse bloemen
  • Bloeit het hele jaar door
  • Winterhard tot -6 graden
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 25 - 40 cm groot
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 7 H Hoek 23:53:39

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie