Set van 2 Roze Pluimhortensia's (30 - 40 cm)

Is jouw tuin toe aan wat vrolijkheid? Met deze set van 2 roze pluimhortensia's fleur jij hem meteen op. De winterharde planten verkleuren prachtig van wit naar dieproze. Ze staan het liefst in de zon of halfschaduw.

  • Set van 2 roze pluimhortensia's
  • Hoogte bij levering: 30 - 40 cm
  • Potmaat: 19 cm (ø)

  • Groeit uit tot max. 130 cm hoog en 75 cm breed
  • Winterhard tot -25 ℃
  • Staat graag in de zon of halfschaduw
  • Gemakkelijk te verzorgen
  • ... Meer info onder Meer productspecificaties

Winactie OK app
Win een veiling, ontvang een magisch ticket en kom er achter of jij een reis naar Disneyland Parijs wint. Lees meer
Meer productspecificaties

De Hydrangea paniculata 'Pinky Winky' is een awardwinnende en opvallende pluimhortensia met een prachtige bloemverkleuring. De bloemen van een pluimhortensia lopen spits toe en staan op stevige, donkerrode, houtige stelen. Zo'n bloempluim bestaat uit vele vruchtbare bloemetjes in het centrum van de pluim, met daaromheen iets grotere, onvruchtbare bloemetjes, die insecten aantrekken die voor de bestuiving zorgen. De bloempluimen kleuren van wit steeds meer door naar donkerroze. De verkleuring van de bloem bij de hortensia geeft een opvallend en uniek effect.

Een aantal belangrijke kenmerken van de roze pluimhortensia:

  • Prachtige, grote, tweekleurige bloemen van wit naar donkerroze
  • Zeer gemakkelijk te verzorgen
  • Volledig winterhard tot maar liefst -25 ℃
  • Bladverliezend net als alle andere hortensia’s
  • Wordt geleverd in fleurige roze kwekerspot

VerzorgingVoor de hortensia geldt: snoeien is bloeien. Knip deze tuinplant elk jaar in maart terug tot op 20 à 30 cm boven de grond. Hij bloeit telkens op met nieuwe twijgen met een bloeiperiode van juli t/m oktober. De plant heeft het liefst een plek in de zon tot halfschaduw. Vochtige, goed doorlatende grond is belangrijk en bij voorkeur heeft de plant ook een zure grond. De plant doet het minder goed op een lichte, droge zandgrond. In de zomer en bij volle zon dien je de bodem goed vochtig te houden. De bloemen verkleuren het mooist op een zonnige standplaats. De plant kan zowel solitair in een pot als heester toegepast worden in de volle grond.

€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 30 - 40 cm groot