Mix van 3 Grote Japanse esdoorns (50 - 70 cm)

Verander je tuin in een Oosterse oase met deze mix van Japanse esdoorns. De bladeren veranderen van groen naar vuurrood wat zorgt voor een prachtige kleurexplosie. Plaats de bomen in de vaste grond of zet ze in verschillende potten.

Wat wordt er geveild?
  • 3 Grote Japanse Esdoorns
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 50 - 70 cm
  • Potmaat: 21 cm
  • Buitenplant


Productkenmerken
• Groeit uit tot 2 - 4 meter
• Bij voorkeur een lichte plek uit de zon geven
• Heeft slechts 2 keer per week water nodig
• Takken groeien uit tot circa 200 cm
• Plaats hem op een plek tussen de 15 en 30 graden

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Winactie OK app
Win een veiling, ontvang een gouden ticket en kom er achter of jij het winnende gouden ticket hebt. Lees meer
Meer info

Verander je tuin of balkon in een Oosterse oase met deze mix van Japanse esdoorns. De bladeren veranderen in de herfst van kleur wat zorgt voor een prachtige kleurexplosie.

De bomen hoeven niet per se in de vaste grond gepland te worden. Je kunt zo ook voor langere tijd in potten zetten (enkele jaren). Hierdoor zijn ze ook geschikt om op een balkon te plaatsen. Ook handig, alle 3 de soorten zijn winterhard.

Mix van 3 soorten Japanse esdoorns

• Acer Palmatum Atropurpureum
Acer palmatum ‘Atropurpuream’ is een prachtige Japanse Esdoorn. Deze plant vormt een vertakte opgaande struik met donkerrood ingesneden blad dat in de herfst een prachtige herfst verkleuring geeft. De bladkleur van deze soort zorgt steeds voor verrassingen. Vroeg in het seizoen is hij rood/roze maar later in het seizoen kleur hij groen. Deze soort wordt ongeveer 150 cm hoog en 100 cm breed.  

• Acer palmatum Orange Dream
Acer palmatum 'Orange Dream' is een hoge Japanse Esdoorn met geel/oranje blad. Deze Japanse Esdoorn is opmerkelijk omdat hij meer opgaand groeit dan de meeste andere Japanse esdoorns. Hij kan een hoogte van 8 meter bereiken maar je kunt hem makkelijk snoeien. Indien de plant voldoende licht krijgt blijft hij ook onderin mooi in het blad. Het blad loopt in het voorjaar uit met een oranje-gele kleur, in de zomer is het blad geelgroen, gevolgd door een mooie gele herfstkleur. Deze soort is zeer winterhard.

• Beni Maiko
Welke kleur de bladeren van de Beni Maiko krijgen blijft een verrassing. Ze wisselen namelijk van kleur en kunnen zelfs roze worden! Het blad begint rozerood en heeft fel groene nerven. In de zomer verkleurt het naar groen maar de nieuwe bladeren zijn steeds rozerood. De herfstkleur van deze plant is oranjerood.De plant kan na ongeveer 10 jaar maar liefst 2 tot 3 meter hoog worden. 

Productspecificaties
• Hoogte bij levering: 50 - 70 cm (inclusief pot)
• Maximale hoogte: ca. 2 - 4 m
• Winterhard
 

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen

Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

1. Ga naar Mijn veilingen
2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 50 - 70 cm groot
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 2 Si Raja 12:19:01
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie