2 Japanse Bonsai’s (40 - 45 cm)

Wil je dat deze 2 bijzondere miniatuurboompjes jouw woonkamer komen verrijken? Goed plan! Deze hebben al een heel leven achter de rug. Het duurt namelijk jaren om ze te kweken en vormen.

  • 2 Japanse bonsai’s
  • Hoogte bij levering (inclusief pot): 40 tot 45 cm
  • Potmaat: 15 cm
  • Kamerplant

  • Onderdeel van een eeuwenoude traditionele Japanse kunstvorm
  • Gemakkelijk in onderhoud
  • Heeft in de zomer meer water nodig dan 's winters
  • Verplaats zo weinig mogelijk
  • Voor een extra goed resultaat geef 1x per week bonsai voeding

Meer over de Bonsai
Eigenschappen van de bonsaiDe Ficus Ginseng groeit in het prachtige zuiden van China en Maleisië. Ginseng is Chinees voor ‘wortel’ en het duurt jaren om de grilligheid van de wortelstronk te vormen. Daarna wordt deze ficus met kleine blaadjes op de wortelstronk aan een andere wortelstronk vastgemaakt. Met veel geduld wordt de plant gesnoeid waardoor de bonsai-achtige vorm ontstaat. Het geslacht Ficus behoort tot de familie van de moerbeiplanten (Moraceae) en is een van de populairste soorten bonsai voor beginners.

Verzorging van de bonsaiDe bonsai staat graag op een lichte standplaats, maar zonder felle zon. Hoe lichter de plant staat, hoe meer water hij nodig heeft. Geef dus regelmatig water en laat de potkluit nooit uitdrogen. De plant kan zelfs in de zomer ook een tijdje buiten staan, als de temperatuur niet beneden de 12 - 15 graden komt. In de winter moet je minder water geven en de bonsai met rust laten bij 17 - 23 graden. Geel, bruin of lelijk blad kun je gerust weghalen. Je kunt de bladeren van de plant snoeien in het najaar, zou houd je de ficus mooi in model. Om de plant wat extra vitaliteit te geven kun je hem voeden met bonsai-voeding.
€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering zijn de bonsai's ongeveer 40 - 45 cm groot (gemeten inclusief pot)
  • De bonsai's worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De planten wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
  • Wordt er een bonsai beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
€ 16 Gewoon doen aub 01:49:24