Strelitzia paradijsvogelplant (100 - 120 cm incl. pot)

Een jungle-vibe in huis halen? Deze grote plant is een echte tropische blikvanger in jouw woonkamer. Het is echt een plant waar je vanaf moment 1 verknocht aan bent. Zie hem groeien! Tip: bruine randen bij de bladeren? Knip die randen af.

Wat wordt er geveild?
  • Strelitzia paradijsvogelplant
  • Hoogte bij levering: 100 - 120 cm (incl. pot)
  • Potmaat: 21 cm
  • Binnenplant

Productspecificaties
  • Wordt max. 3 meter hoog
  • Staat het liefst op een lichte plek, zoals voor het raam
  • Kan in de zomer ook als terrasplant worden gehouden, maar is niet winterhard
  • Heeft 1 - 2 keer per week water nodig
  • Heeft in de zomermaanden extra voeding nodig

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 tot 10 werkdagen bezorgd.
Meer over de Strelitzia Nicolai paradijsvogelplant

Dé meest populaire groene kamerplant op dit moment is de paradijsvogelplant. De plant was eerst erg in trek vanwege zijn prachtige bloemen, maar nu ook om zijn exotische groene bladeren. Deze Strelitzia Nicolai is met zijn grote en stevige grijsachtige bladeren een prachtige kamerplant. Ook past hij bij elk interieur. Hij komt oorspronkelijk uit Zuid-Afrika en behoort tot de plantenfamilie van Musaceae, waardoor hij een klein beetje familie is van de bananenplant. 

Verzorging van de Strelitzia Nicolai

  • Deze heeft een standplaats met veel licht nodig. Plaats de plant dus altijd dicht bij een raam. Direct zonlicht buiten is ook prima, maar hij moet er dan wel even aan wennen. Krijgt de plant te weinig licht? Dan zullen zijn bladeren verschrompelen en uitvallen 
  • Omdat de Strelitzia een grote plant is, heeft deze veel water nodig, maar teveel water geeft wortelrot. Je kunt de bladeren 1 keer per week besproeien of afnemen met een vochtig lapje om stof te verwijderen
  • De plant heeft in de zomer extra voeding nodig om goed te groeien, dus geeft hem dan 1 keer per maand wat extra bemesting
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • De paradijsvogelplant is giftig voor huisdieren
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 100 - 120 cm groot (incl. pot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
€ 15 Woody Hoogendijk 13:35:29
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie