6x Festuca blauw zwenkgras (10 - 20 cm)

Deze plant wordt ook wel blauw schapengras genoemd. De mooie ronde bollen bestaan uit fijne blauwe sprieten, die in de winter groener worden. Dit zwenkgras kan goed in een pot op het terras, maar staat ook leuk als bodembedekker in de tuin.

Wat wordt er geveild?
  • 6 Festuca blauwe zwenkgrassen
  • Hoogte bij levering: 10 - 20 cm (gemeten incl. pot)
  • Potmaat: 9 cm
  • Buitenplant


Productkenmerken

  • Uitstekende bodembedekker
  • Bloeiperiode: late lente tot de zomer
  • Wintergroen en winterhard (tot -22 °C)
  • Onderhoud: 1 of 2 keer per jaar oude bladeren verwijderen


LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Meer info

De Festuca glauca 'Elijah Blue' of Festuca Glauca Intens Blue wordt in Nederland ook wel Blauw Zwenkgras genoemd. Deze prachtige blauw-grijzige grasbolletjes zijn 1 van de populairste grassen in de Nederlandse tuinen. Het is een zeer stijlvolle tuinplant en goede wintergroene bodembedekker. Van de late lente tot de zomer krijgt de plant smalle, blauwgroene bloempluimen die goudbruin worden. De plant kan goed tegen droogte. Hij is het hele jaar mooi van kleur, ook tijdens de winter, en is winterhard tot -22 °C.

Onderhoud beperkt zich tot 1 of 2 keer per jaar wat oud blad verwijderen. Aanplanten kan vanaf het voorjaar, rond maart, tot aan de herfst. Wanneer Festuca als bodembedekker wordt aangeplant luidt het advies: 20 cm afstand tussen de planten.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestellin
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 10 - 20 cm groot
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
€ 3 Nancy Es 12:12:07
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie