Nieuwe veilingen

Set van 3 Acacia Dealbata Mimosa-planten (20 - 40 cm)

Haal zonnige zomerkleuren naar je tuin met deze snelgroeiende Mimosa-planten. Van januari t/m april geven ze trossen met pluizige, heldergele bloemen. Om vrolijk van te worden! Is de winter aangebroken? Je kunt ze lekker buiten laten staan.

  • Set van 3 Acacia Dealbata Mimosa-planten
  • Hoogte bij levering: 20 - 40 cm (gemeten inclusief pot)
  • Potmaat: 9 cm

  • Snelgroeiende, groenblijvende plant
  • Geeft gele bloemen van januari t/m april
  • Wordt sterker naarmate hij ouder wordt
  • Redelijk winterhard
  • Houdt van een zonnige standplaats

Meer over de Mimosa-planten
De Mimosa Acacia Dealbata geeft in januari t/m april prachtige bloemetjes die heerlijk geuren. Hij wordt ongeveer tussen de 4 en 5 meter hoog. De bladeren hebben een frisgroene kleur en de trossen heldergele, pluizige bloemen. Deze snelgroeiende plant komt oorspronkelijk uit Australië en heeft blauwgroen tot grijs schors op de stam. Hij heeft een dubbel geveerd blad en lijkt hierdoor op een varen. De plant is winterhard en staat prachtig in elke tuin. In de winter en het vroege voorjaar verschijnen de trossen vol gele, pluisachtige bloemen. Het groene, donzige blad blijft het hele jaar mooi.

VerzorgingDe Acacia Dealbata kan tegen alle omstandigheden en klimaten, zolang de grond maar goed doorlatend is. Het is handig om bij het planten van de boom stokjes en banden te gebruiken, zolang de nieuwe wortels nog niet zijn gegroeid. Na de bloei kun je 'm ver terugsnoeien, hierdoor ontstaat er een bossige groei. De beschadigde en dode takken kunnen na de winter weggehaald worden.
€ 5,50
€ 5,95
  • Let op: de planten worden geleverd met een hoogte van 20 - 40 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De planten worden niet bezorgd in deze postcodegebieden:
€ 10 I. Samsi 22:45:55