2 Escallonia ‘Pink Elle’ sierheesters (35 - 45 cm)

De Escallonia 'Pink Elle' sierheester is het roze boeket voor in je tuin, balkon of terras. Hij is bovendien ook wintergroen én grotendeels winterhard. Extra leuk: de opvallend roze bloemen geuren heerlijk en trekken ook vinders aan.

  • Set van 2 Escallonia ‘Pink Elle’ wintergroene sierheesters
  • Hoogte bij levering: 35 - 45 cm (gemeten inclusief pot)
  • Potmaat: 19 cm

  • De plant groeit uit tot maximaal 90 cm - 110 cm
  • Wintergroen
  • Heeft het liefst een plek in de (half)zon
  • Kleur bloemen: roze
  • ... Meer info onder Meer productkenmerken

Meer productkenmerken

De Escallonia ‘Pink Elle’ is een ideale borderheester vanwege zijn gemiddelde hoogte van 100 cm en prachtige volle bloemtrossen. De plant heeft nog meer pluspunten: hij is namelijk wintergroen en redelijk winterhard. Het blad van de Escallonia is klein en glanzend donkergroen. In de zomer (juni tot augustus) verschijnen er tussen dit blad prachtige, kleine, zachtroze, geurige bloemetjes, die veel vlinders en bijen aantrekken. Vaak komt er een 2e bloei voor. De grote trossen met roze bloemen verbleken niet in de zon. Als de plant na de 1e bloei licht gesnoeid wordt, zal hij een 2e bloei geven. Al met al is de Escallonia 'Pink Elle' het roze boeket voor in je tuin, balkon of terras!

VerzorgingNa de bloei, aan het eind van de zomer, wordt de plant meestal gesnoeid. Oude en lelijke takken worden dan vlak boven de grond afgeknipt. Ook in het voorjaar mag de Escallonia ‘Pink Elle’ bijgesnoeid worden voor een extra compacte groei. De heester verlangt een beschut plekje op een zonnige plek. De plant is winterhard, maar het kan geen kwaad hem voor de zekerheid 's winters in te pakken. Gebruik bij het aanplanten tuinplantengrond, de plant houdt niet van kalk.

€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 35 - 45 cm groot
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet terug te sturen. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
€ 5 Peter Swart 13:31:04