Boekenpakket met The Hobbit (filmeditie) en Narnia

Fan van The Hobbit en Narnia? Dan zit je met dit pakket goed! Je krijgt maar liefst 2 boeken van The Hobbit: de filmeditie van het verhaal plus een filmboek met foto's van de verfilming. Als laatste krijg je ook De bewoners van Narnia.

  • Boekenpakket met 3 titels:
    - De inwoners van Narnia
    - Hobbit: The Hobbit (filmeditie)
    - Hobbit: The Desolation of Smaug (filmboek)

  • Met kleurrijke afbeeldingen
  • ... Meer info onder Meer productkenmerken

Meer productkenmerken
De inwoners van NarniaHet kan fantastisch zijn als je in Narnia bent, maar het is er wel erg gevaarlijk. Gelukkig staan de vriendelijke bewoners van het woud klaar voor Lucy, Peter en Susan. Zij helpen hen bij het redden van hun broer Edmund, het vinden van de Grote Leeuw Aslan en het verslaan van de gemene Witte Heks. Kom ook mee met meneer en mevrouw Bever, de Vos, meneer Tummus en alle vrienden die de kinderen begeleiden op hun spannende reis.

Hobbit: The Battle of Five Armies (filmeditie)Dit is het verhaal van hoe een Balings op avontuur ging en dingen deed en zei die hij niet had verwacht... Bilbo Balings is een hobbit die geniet van zijn comfortabele, ambitieloze leven. Hij moet er niet aan denken om een reis te ondernemen die verder gaat dan de voorraadkamer van zijn hobbithol onder De Heuvel. Maar zijn geluk wordt verstoord als de tovenaar Gandalf met 13 dwergen op zijn stoep staat om hem mee te nemen op een gewaagd avontuur. Ze zijn uit op de schat van Smaug de Verschrikkelijke, een immense en hoogst gevaarlijke draak. Maar ze zijn niet de enigen... De Hobbit is het voorspel van In de ban van de ring. Er zijn wereldwijd miljoenen exemplaren verkocht en het is een van de meest geliefde en invloedrijke boeken van onze tijd.

Hobbit: The Desolation of Smaug (filmboek)Dit is het officiële filmboek, geschreven en ontworpen als een ode aan The Hobbit: The Desolation of Smaug en geproduceerd in samenwerking met de filmmakers en de studio die J.R.R. Tolkiens klassieke bestseller op adembenemende wijze in 3D tot leven hebben gebracht. Deze essentiële gids, rijk geïllustreerd met honderden achter-de-schermen foto's van de acteurs, locaties, sets, wezens en kostuums, geeft fans een bevoorrecht inkijkje in de totstandkoming van het 2e deel in de meest langverwachte filmtrilogie van het decennium.
€ 5,50
€ 5,95