1 van 13

Overnacht, ontbijt en relax bij De Bonte Wever in Assen

Jouw verblijf bij De Bonte Wever is meer dan een overnachting alleen. Zodra je wakker bent schuif je aan bij 't ontbijt, waarna je het zwembad of de sauna in gaat. Weer opgeladen? Fiets, rij of wandel het Drentse landschap door. Het is er prachtig!

  • 2 dagen naar Assen, Drenthe
  • Verblijf 1 nacht in De Bonte Wever
  • Ontbijtbuffet
  • Toegang tot de sport- en ontspanningsfaciliteiten (m.u.v. de bowling)
  • Gratis parkeren

Aankomst mogelijk t/m 31 augustus 2017.

Onder ‘Beschikbaarheid’ zie je wanneer er een kamer vrij is.
Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen
• € 1,20 p.p. per nacht lokale heffingen
• Eventuele borg

Hoe maak je gebruik van de veiling?
Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Hierna ontvang je direct een waardebon met daarop jouw unieke code. Reserveer met deze code je overnachting bij De Bonte Wever. Na het kiezen van je datum kun je eventuele extra's/personen bijboeken. De bijgeboekte extra's dien je bij De Bonte Wever te betalen.

• Je kunt uitsluitend online reserveren via het reserveringssysteem van VakantieVeilingen

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Bied mee en win!

10Rennie Albronda14:53:21