Overnachting bij een Apollo Hotel naar keuze (4*)

Meerdere locaties

Maak een stedentrip in eigen land en verblijf 1 nacht in een Apollo hotel naar keuze. Dit vormt een goede uitvalsbasis voor jullie om de stad te leren kennen. Maak je een mooie stadswandeling, of ga je liever winkelen?

  • 1 nacht in een Apollo Hotel naar keuze
    - Apollo hotel Almere City Centre
    - Apollo hotel Breda City Centre
    - Apollo hotel Groningen
    - Apollo hotel Papendrecht
    - Apollo hotel Utrecht City Centre
  • Verblijf in een Standaard 2-persoonskamer

Extra informatie COVID-19Apollo Hotels' heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische verblijf te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.
  • Overnachting in een 4-sterrenhotel
  • In een stad naar keuze
  • Ontbijt is niet inbegrepen

Geldig t/m 31 maart 2021. De aankomstdagen kunnen wisselen per hotel. In de kalender zie je wanneer er een kamer vrij is. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Maak een stedentrip in eigen land en verblijf in een Nederlandse stad naar keuze. Je overnacht in een Apollo hotel, dat van alle gemakken is voorzien. Dit vormt een goede uitvalsbasis om de stad te leren kennen. Maak je een mooie stadswandeling, of ga je liever winkelen? Ook verschillende musea liggen in de buurt die een bezoekje waard zijn. Ga jij voor Almere, Breda, Groningen, Papendrecht of Utrecht?

Apollo hotel Almere city centreModern, futuristisch en centraal. Dat is Apollo Hotel Almere City Centre. Het hotel ligt naast de stadsschouwburg, om de hoek van alle winkels. Heb je afspraken buiten Almere, dan ligt ons hotel centraal. Zonder file naar Utrecht of Amsterdam? Met een wandeling van 10 minuten sta je op het station van Almere.

Faciliteiten:
  • Bar
  • Lift
  • Lounge
  • Restaurant
  • Terras
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Gratis wifi

Apollo hotel Breda City CentreApollo Hotel Breda City Centre is gevestigd in het pand van het oude postkantoor, dat in 1934 gebouwd is. Dit maakt het tot een bijzonder en historisch gebouw. Het hotel ligt pal naast het station en je wandelt in 10 minuten naar de Grote Markt. Brabantse gezelligheid is dus op loopafstand. Naast een gezellig stadscentrum is Breda ook omringd door prachtige natuur! De receptie helpt je graag met alle tips.

Faciliteiten:
  • Bar
  • Lift
  • Restaurant
  • Terras
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Parkeerplaats (tegen betaling)
  • Huisdieren toegestaan (tegen betaling)
  • Gratis wifi

Apollo hotel Groningen1 van de jongste Apollo hotels vind je in de provincie Groningen. Ze zijn gevestigd in de bruisende hoofdstad, waar de slogan 'Er gaat niks boven Groningen' niet voor niets luidt. De stad zit vol gezellige kroegen, veelzijdige boetiekjes en heeft een internationaal karakter. Dit maakt Groningen een levendige en knusse stad. Je moet minstens 1 keer in je leven in deze stad zijn geweest.

Faciliteiten:
  • Bar
  • Lift
  • Restaurant
  • Terras
  • Fitnessruimte
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Gratis wifi

Apollo hotel PapendrechtDe omgeving van Apollo Hotel Papendrecht biedt cultuur, natuur en vertier in overvloed. Je wandelt zo naar de Papendrechtse dijk voor een prachtig uitzicht over de rivier. Leuk om te doen is een tochtje met de waterbus, via Papendrecht over de Merwede en de Lek helemaal tot Rotterdam. Het Apollo Hotel biedt moderne en comfortabele kamers met fijne extra's als een zithoek, minibar, kluis, telefoon, werkplek, haardroger en koffie- en theefaciliteiten. Het is aangenaam verblijven in het Apollo Hotel, dankzij de heerlijke bedden, de luxe badkamer en het vriendelijke personeel.

Faciliteiten:
  • Bar
  • Lift
  • Lounge
  • Restaurant
  • Terras
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Gratis wifi

Apollo hotel Utrecht city centreApollo Hotel Utrecht City Centre (4*) is de perfecte uitvalsbasis tijdens jouw citytrip naar Utrecht. Je ontdekt de stad te voet of de directe omgeving te fiets. Bezoek de beroemde Domtoren, de pittoreske grachten en het bruisende winkelhart. De gezelligste bars en de beste restaurants vind je op loopafstand van het hotel in het centrum. Allemaal goed te combineren met een aangenaam verblijf in het meest centraal gelegen hotel van de stad. Vanaf Utrecht Centraal wandel je in 5 minuten naar Apollo Hotel Utrecht City Centre.

Faciliteiten:
  • Lounge
  • Gratis wifi
€ 5,50
Toeristenbelasting (verschilt per hotel)
Beschikbaarheid

Bekijk hier de beschikbaarheid op de kalender. De groene vakjes zijn de beschikbare aankomstdagen.

Let op: deze gegevens zijn actueel op het moment van de veiling. Wij raden je aan zo snel mogelijk na jouw gewonnen veiling te betalen en te boeken.

Bijboeken Apollo hotel Almere City Centre tijdens reserverenDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal bij aankomst in het hotel.

  • Ontbijt € 7,50
  • Lunchbox € 15,- p.p.
  • 2-gangen à la carte € 22,50 p.p.
  • 3-gangen à la carte € 27,50 p.p.
  • Fles prosecco op de kamer € 21,-
  • Fles wijn op de kamer € 19,-
  • Fruit op de kamer € 9,50
  • Rozenblaadjes op de kamer € 9,50
  • Extra bed € 30,-
  • Fietsverhuur € 15,- per fiets
  • Parkeren € 10,-

Bijboeken Apollo Breda City Centre tijdens reserverenDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal bij aankomst in het hotel.

  • Ontbijt € 10,- p.p.
  • Lunchbox € 12,50 p.p.
  • Keuzemenu € 30,50 p.p.
  • Picknickmand € 20,-
  • Late check out € 12,50
  • Fles prosecco op de kamer € 25,-
  • Fles wijn op de kamer € 19,50
  • Fruit op de kamer € 5,-
  • Bloemen op de kamer € 25,-
  • Extra bed € 17,50
  • Fietsverhuur € 12,50 per fiets
  • Parkeren € 15,-

Bijboeken Apollo hotel Groningen tijdens reserverenDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal bij aankomst in het hotel.

  • Ontbijt € 10,- p.p.
  • Lunchbox € 15,- p.p.
  • 2-gangen à la carte € 31,50 p.p.
  • 3-gangen à la carte € 36,50 p.p.
  • Fles prosecco op de kamer € 27,50
  • Bloemen op de kamer € 15,-
  • Extra bed € 15,- (alleen op deluxe kamer)
  • Fietsverhuur € 7,50
  • Upgrade naar deluxe kamer € 15,- per nacht

Bijboeken Apollo hotel Papendrecht tijdens reserverenDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal bij aankomst in het hotel.

  • Ontbijt € 10,- p.p.
  • 3-gangen à la carte € 39,50 p.p.
  • Fruit op de kamer € 12,50
  • Bloemen op de kamer € 15,-
  • Extra bed € 30,-
  • Fietsverhuur € 10,- per fiets
  • Late check out tot 17:00 uur € 15,-
  • Parkeren € 6,-

Bijboeken Apollo hotel Utrecht City Centre tijdens reserverenDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal bij aankomst in het hotel.

  • Ontbijt € 10,- p.p.
  • Lunchbox € 12,50 p.p.
  • Fruit op de kamer € 5,-
  • Bloemen op de kamer € 30,-
  • Extra bed € 25,-
  • Vroege check in (11:00 uur) € 10,-
  • Late check out (14:00 uur) € 15,-
  • Fietverhuur € 12,50 per fiets

  • Ontbijt niet inbegrepen
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 11.30 uur
  • Je kunt alleen reserveren via VakantieVeilingen
  • In Apollo Hotel Breda en Papendrecht zijn huisdieren tegen betaling toegestaan
€ 26 bianca leemans 16:37:50