1 van 6

2 nachten naar het mooie Sauerland, Duitsland

Höhenweg 1, 57334 Bad Laasphe

Bad Laasphe in Sauerland is de ideale uitvalbasis voor leuke uitjes. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan de historisch stad Marburg, of maak een prachtige natuurwandeling in de omgeving. Jullie verblijven in een comfortkamer in Hotel AM Fang.

  • 3 dagen in Bad Laasphe, Sauerland in Duitsland
  • 2 nachten in Hotel AM Fang (3 sterren)
  • Verblijf in comfortkamer
  • Gratis wifi en parkeren
  • Gratis gebruik van zwembad en sauna
  • Uitstapjesboek

Vlucht en ander vervoer niet inbegrepen.
  • Gelegen in een prachtige omgeving
  • Op slechts 3 uur rijden vanaf Maastricht
  • Gratis gebruik van wifi, zwembad en sauna
  • In de omgeving is genoeg te doen en beleven
  • Ontbijt en vervoer zijn niet inbegrepen

Geldig t/m 29 mei 2020. Aankomst mogelijk op elke dag van de week, o.b.v. beschikbaarheid.

Bij aankomst op donderdag en zaterdag geldt een toeslag van € 5,- p.p. per verblijf.

Bij aankomst op vrijdag geldt een toeslag van € 10,- p.p. per verblijf.

Hotel AM Fang is een gezellig hotel gelegen in het pittoreske Bad Laasphe. Het heeft een historische binnenstad met karakteristieke vakwerkhuisjes waar je je meteen thuis voelt. Het hotel staat aan de rand van het bos en aan de zonnige zijde van het Rothaargebergte. Vanuit hier kun je mooie wandelpaden volgen en volledig genieten van de natuur. Op slechts 3 uur rijden vanaf Maastricht, begeef je je in de wonderbaarlijke wereld van Sauerland. Je wordt hier omringd door heuvels en prachtige uitgestrekte bossen. Je wordt elke dag getrakteerd op een fantastisch uitzicht doordat het hotel aan de voet van berg Fang ligt.

Wat te doen in de omgeving?Betreed bij winterse temperaturen 1 van de vele skipistes in de buurt van het hotel. Op ongeveer 10 minuten rijden ligt skigebied Hesselbacher Gletscher. Deze is van december t/m maart toegankelijk en ligt op 550 meter hoogte. Je treft hier 4 pistes aan; 2 rode en 2 blauwe. Deze pistes zijn te bereiken met een sleeplift. Ook voor langlaufen en rodelen zit je hier goed. Andere skigebieden in de buurt zijn Biedenkopf-Sackpfeife en Neuastenberg. Ook de mooie hellingen van Winterberg en Willingen zijn binnen een uur te bereiken.

Ligt er geen sneeuw of ben je geen wintersporter? Niet getreurd! Er is genoeg te doen in de omgeving van Bad Laasphe. Maak bijvoorbeeld een mooie wandeling door het Rothaargebergte. Wandelaars halen hier echt hun hart op, want de beroemde Rothaarsteig (langeafstandspad van 154 km) ligt hier. Zuig de frisse lucht op, ervaar de absolute stilte en trakteer jezelf op een heerlijke natuurwandeling. Je volgt een pad langs kabbelende riviertjes, valleien, bossen en ruige rotspartijen. Ook de Mythen- en Sagenweg is zeker de moeite waard. Deze wandeling is circa 11 km lang en neemt je mee door de wereld van mythen en sagen. Het start- en eindpunt is Bad Laasphe, en voert je door de schilderachtige binnenstad naar de wonderlijke wereld van de Wittgenstein-regio.

Breng ook zeker een bezoek aan de omliggende steden als Marburg. Deze stad heeft een sprookjesachtige charme door zijn eeuwenoude vakwerkhuisjes en kleine steegjes. Zo treed je in de oude bovenstad in de voetsporen van de gebroeders Grimm. Hou je wel een beetje van ondergrondse avonturen? Daal dan af in de mooiste en grootste druipsteengrot van Duitsland: Atta-Höhle. Deze grot bevindt zich op 1 kilometer afstand van Bad Laasphe. Tijdens de bezichtiging van de grot zul je je verbazen over het natuurschoon. Een rondleiding door de grot duurt circa 45 minuten en voert je langs het mooiste deel van het gangenstelsel.

Faciliteiten hotel
  • Animatieprogramma
  • Bar
  • Fitnessruimte
  • Lift
  • Lounge
  • Parkeergelegenheid
  • Restaurant
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Sauna
  • Terras
  • Wifi
  • Binnenzwembad

Faciliteiten kamer
  • Huisdieren op aanvraag (€ 15,- per dier per nacht)
  • Meubilair op balkon
  • 2-persoonsbed
  • Douche
  • Toilet
  • 2 wastafels
  • Föhn

Booking.com-score: 6,7 (januari 2020, 109 beoordelingen)
€ 5,50
Toeristenbelasting p.p. per nacht
€ 3,00
Ontbijt p.p. per nacht
€ 10,00
Upgrade kamer met balkon p.p.
€ 10,00
Extra persoon p.p. per nacht
€ 32,50
Beschikbaarheid

Bekijk hier de beschikbaarheid op de kalender. De groene vakjes zijn de beschikbare aankomstdagen.

Let op: deze gegevens zijn actueel op het moment van de veiling. Wij raden je aan zo snel mogelijk na jouw gewonnen veiling te betalen en te boeken.

Maak je arrangement compleet met deze bij te boeken extra's (o.b.v. beschikbaarheid). Zo wordt jouw ervaring nóg leuker!

Bijboeken tijdens betaling
Deze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je gelijk met je gewonnen arrangement.

  • Ontbijt (volwassenen) € 10,- p.p. per nacht
  • Ontbijt (kinderen 3 t/m 12 jaar) € 6,50 p.p. per nacht
  • Halfpension (ontbijt en 3-gangen dinerbuffet) € 27,50 p.p. per nacht
  • All-inclusive (ontbijt, 3-gangen dinerbuffet, gratis drankjes van 15.00 t/m 00.00 uur en koffie en thee met gebak tussen 16.00 uur en 17.00 uur) € 42,50 p.p. per nacht
  • 3-gangen dinerbuffet € 17,50 p.p. per nacht
  • Upgrade naar een comfortkamer met balkon met uitzicht op bergzijde € 10,- p.p.
  • Upgrade naar een comfortkamer met panoramazicht en balkon € 20,- p.p.
  • Extra persoon (volwassenen) € 32,50 p.p. per nacht
  • Extra persoon (kinderen van 3 t/m 12 jaar) € 16,50 p.p. per nacht
  • Lunchbox € 7,50
  • Fles wijn op de kamer € 12,50
  • Fles prosecco op de kamer € 14,50
  • Bloemen op de kamer € 20,-

  • O.b.v. eigen vervoer
  • Ontbijt is niet inbegrepen
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 10.00 uur
  • Je kunt alleen reserveren via VakantieVeilingen
€ 1 Iza Artman 00:29:33