Prinsheerlijk overnachten in een kasteel naar keuze

Meerdere locaties

Leven als een koning(in) in een kasteel? Kom dan logeren in het prachtige Kasteel Altembrouck of Doenrade. Na je vorstelijke overnachting maak je een heerlijke wandeling door de schitterende natuur van Zuid-Limburg of de Voerstreek.

  • 2 dagen in Voeren (België) of Doenrade (Limburg)
  • Keuze uit 1 overnachting in Kasteel Altembrouck (4 sterren) of Kasteel Doenrade (4 sterren)
  • Verblijf in deluxe- of comfortkamer
  • Keuze uit 2 Kasteel hotels
  • Gratis parkeren
  • Toeslag in het weekend
Geldig van januari t/m 15 april 2020. M.u.v. van feestdagen.

Er is een vast aantal kamers vrij per datum. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Bij Kasteel Altembrouck geldt een toeslag van € 20,- bij verblijf op zaterdag. Bij Kasteel Doenrade geldt een toeslag van € 15,- bij verblijf op vrijdag en zaterdag.

Leven als een koning(in) in een kasteel? Kom dan logeren in het prachtige Kasteel Altembrouck of Doenrade. Na je vorstelijke overnachting maak je een heerlijke wandeling door de natuur of bezoek je 1 van de gezellige steden in de omgeving.

Kasteel Altembrouck, België
Kasteel Altembrouck is een prachtig historisch kasteel in een luxe setting. Het hotel is gelegen in de Belgische Voerstreek, wat bestaat uit prachtige natuur. Het ligt aan een uitgebreid fiets- en wandelnetwerk. Steden zoals Luik en Maastricht liggen op slechts 15 minuten afstand met de auto.

Faciliteiten:
  • Brasserie
  • Restaurant
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Gratis wifi
  • Bagageopslag
  • Tuin (250 hectaren)
  • Terras

Kamer:
  • In het oude gedeelte van het kasteel
  • Uitzicht op de tuin, vijver of binnenplein
  • 2-persoonsbed
  • Koelkastje
  • Douche
  • Koffie- en theefaciliteiten

Booking.com-score: 8 (december 2019, 219 beoordelingen)

Kasteel Doenrade, Nederland
Kasteel Doenrade is een kasteel uit de 12e eeuw en is 1 van de oudste kastelen van Limburg. Vanuit het kasteel zijn er diverse wandelroutes door de natuur mogelijk, want het hotel is gelegen in een bosrijke omgeving. Ook liggen de steden Maastricht en Sittard in de buurt.

Faciliteiten:
  • Restaurant
  • Bar
  • Lounge
  • Fietsverhuur
  • Sauna
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Gratis wifi
  • Lift
  • Kluisje
  • Bagageopslag
  • Tuin
  • Terras

Kamer:
  • Flatscreen TV
  • Nespresso-machine
  • Ligbad of douche
  • 1 2-persoonsbed of 2 x 1-persoonsbedden

Booking.com-score: 7,8 (december 2019, 418 beoordelingen)
€ 5,50
Tax & handling fee p.p. (verschilt per hotel)
Beschikbaarheid

Bekijk hier de beschikbaarheid op de kalender. De groene vakjes zijn de beschikbare aankomstdagen.

Let op: deze gegevens zijn actueel op het moment van de veiling. Wij raden je aan zo snel mogelijk na jouw gewonnen veiling te betalen en te boeken.

Maak je arrangement compleet met deze bij te boeken extra's (o.b.v. beschikbaarheid). Zo wordt jouw ervaring nóg leuker!

Bij te boeken tijdens reservering

Kasteel Altembrouck:
  • Ontbijt p.p. € 15,- (ter plekke € 18,-)
  • 3-gangendiner p.p. € 29,50 (ter plekke € 39,50)
  • Fles bubbels op de kamer € 19,50
  • Upgrade naar Superior kamer €15,- per kamer per nacht
  • Upgrade naar Suite € 25,- per kamer per nacht

Kasteel Doenrade:
  • Ontbijt volwassenen € 15,- p.p.
  • Ontbijt kinderen t/m 12 jaar € 9,50 p.p.
  • 3-gangendiner van de chef € 33,50 p.p.
  • 4-gangendiner van de chef € 37,50 p.p.
  • Upgrade naar Junior Suite € 25,- per kamer per nacht
  • Upgrade naar familiekamer (voor 2 volwassenen en maximaal 2 kinderen) € 50,- per kamer per nacht
  • 1 uur privégebruik van sauna € 15,-

  • O.b.v. eigen vervoer
  • Ontbijt is niet inbegrepen
  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken voor 11.00 uur
  • Je kunt alleen reserveren via VakantieVeilingen

Bekijk onze andere Hotels