1 van 8

Last minute: Hotel SnowWorld Landgraaf + skipas

Witte Wereld 1, 6372 VG Landgraaf

Wintersporten in eigen land? Bij SnowWorld Landgraaf ski of board je van de langste indoorpiste van de Benelux! Na 2 uur sneeuwplezier overnacht je in het naastgelegen unieke wintersport hotel. Nog even de sauna in en dan heerlijk slapen.

  • 2 dagen naar Landgraaf
  • 1 nacht in Hotel SnowWorld Landgraaf
  • Verblijf in een comfort kamer
  • 2 uur toegang tot SnowWorld Landgraaf*
  • Toegang tot SnowWorld Healthclub

Kinderen t/m 3 jaar verblijven gratis in het hotel.

* De skipassen mogen of op aankomstdag of op vertrekdag gebruikt worden. Deze mogen niet op een andere dag gebruikt worden, niet ingeruild worden voor iets anders en niet over 2 dagen verspreidt worden.

Geldig t/m 31 maart 2019.
In de kalender zie je wanneer er een kamer vrij is. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Bij aankomst op vrijdag en zaterdag geldt een toeslag van € 15,- per kamer per nacht.

• € 2,50 toeristenbelasting p.p. per nacht
• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

• Ontbijt is niet inbegrepen
• Entree SnowWorld is inbegrepen. Een ski- / snowboarduitrusting dien je zelf te huren of mee te nemen
• Kinderen t/m 3 jaar verblijven gratis op de kamer
• Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 11.00 uur
• Je kunt alleen reserveren via VakantieVeilingen

Bekijk onze andere Hotels