6 goudbekroonde wijnen uit Bordeaux in luxe wijnkist

In deze luxe houten kist zitten 6 rode wijnen uit Bordeaux. Deze topwijnen uit 2016 en 2017 zijn stuk voor stuk bekroond met een gouden medaille. Al bij het eerste glas waan je je in één van de beroemdste wijnstreken ter wereld. Santé!

Pakket met goudbekroonde wijnen uit Bordeaux:
  • Château de Lussan AOC Bordeaux 2017
  • Château Roc de Minvieille Cuvée Les Tourelles Bordeaux 2017
  • Château Puy de Guirande 2017
  • Château Les Reuilles Cuvée des Héritiers AOC Bordeaux 2017
  • Château Taussin Marssot AOP Bordeaux 2017
  • Château Mathiot AOP Bordeaux 2016
  • Binnen 2 werkdagen thuisbezorgd
  • Bezorging in Nederland en België
  • Geldt niet samen met andere acties in de webshop
Te bestellen t/m 1 maanden na het winnen van de veiling. Na bestelling wordt jouw pakket binnen 2 werkdagen thuisbezorgd.

De wijnexperts van Wijnvoordeel.nl hebben tijdens hun laatste inkoopreis in Bordeaux de beste wijnen uit die regio geselecteerd. Al deze wijnen zijn bekroond met een gouden medaille. Daarnaast zijn de wijnen verpakt in een luxe houten kist.

Château de Lussan AOC Bordeaux 2017In het noordelijke puntje van het departement Gironde laat Merlot, op een bodem van klei en kalk, van zijn beste kant zien. Dat vertaalt zich een deze diep donkerrode en goudbekroonde wijn met een subtiel minerale neus, waarin tonen van tijm en laurier te bespeuren zijn. Fruitig en kruidig van smaak met een fijne toets vanille en uitgesproken tannines die het duidelijk aanwezige fruit benadrukken.

Château Roc de Minvieille Cuvée Les Tourelles Bordeaux 2017Al twee eeuwen verzorgt de familie Gadras de wijngaarden van Roc de Minvieille. Het grootste deel van de wijngaard, met een bodem van klei en kalksteen, is voor Merlot, aangevuld met Cabernet Sauvignon. Die verhouding komt terug in deze Cuvée Les Tourelles met de complexe en intense neus van rijp fruit als zwarte bessen en pittige pepers. Een heerlijk zijdezachte Bordeaux die terecht met goud is beloond.

Château Puy de Guirande 2017In het kleine wijngebied Marcillac, op de steile hellingen van het Massif Central, worden bijzonder smaakvolle wijnen gemaakt. Dit is er zo een. De blend van Merlot, Cabernet Sauvignon en Cabernet Franc won maar liefst vier medailles, waarvan twee gouden. Dit dankzij de delicate fruitige en bloemige neus en de kenmerkende tannines en zoethouttonen. Zo hoort een Bordeaux te zijn: aromatisch en harmonieus!

Château Les Reuilles Cuvée des Héritiers AOC Bordeaux 2017Maar liefst zeven gouden medailles, waaronder een van Gilbert & Gaillard, hangen om de hals van deze romige Bordeaux waarin de druiven Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc en Malbec met de eer strijken. Samen leveren zij een rijke wijn met ronde fruitaroma’s. Ook in de mond veel fruit als zwarte pruimen en bessen en harmonieuze houttonen. Deze wijn verdient het gedronken te worden.

Château Taussin Marssot AOP Bordeaux 2017Het is Jacques en Françoise Rochet, eigenaren van het wijndomein tussen de Dordogne en Garonne, wederom gelukt een dijk van een wijn te creëren. In deze goudbekroonde robijnrode Bordeaux van Merlot en Cabernet Sauvignon komen rood fruit en wilde bessen op harmonieuze wijze samen. In de mond zorgt Merlot voor de kenmerkende smaak van bessen. Met zachte tannines en een eindeloze afdronk.

Château Mathiot AOP Bordeaux 2016Het kleine wijnhuis Château Mathiot, op de rechteroever van de Garonne, heeft in het magnifieke jaar 2016 een sublieme wijn gecreëerd. Diep robijnrood met aroma’s van rode en zwarte bessen en kruiden. Dat fruit keert in volle glorie terug in de mond, net als de kruidige toets. Een rijpe, evenwichtige en elegante Bordeaux, die volledig terecht met goud is beloond tijdens het Concours International de Lyon

€ 5,50
Verzendkosten (te voldoen op Wijnvoordeel.nl)
€ 5,95
• Geen 18, geen alcohol
• Je betaalt de verzendkosten op Wijnvoordeel.nl
• Er kan maximaal 1 waardebon per adres worden gebruikt
• De code is niet geldig in combinatie met andere (actie)codes
• Verzending alleen binnen Nederland
• Indien het product onverhoopt niet meer voorradig is, wordt een passend alternatief aangeboden
• Op je waardebon staat een unieke code, waarmee een bestelling gemaakt kan worden op Wijnvoordeel.nl. Na het downloaden van je waardebon vervalt het herroepingsrecht
€ 8 Sabinne Ingham 19:56:40