Wijnproeverij voor op De Kasteelhoeve, Overijssel (4p.)

Schotsweg 7, 7951 NP IJhorst

Wijnliefhebber? Nodig jouw vrienden of familie uit voor een wijnproeverij op De Kasteelhoeve. Op deze bijzondere locatie proeven jullie 10 topwijnen, 1 port en 1 likeur. Ook krijgen jullie er stokbrood en kazen bij. Santé.

  • Wijnproeverij op De Kasteelhoeve in Overijssel
  • Proef 10 wijnen (naar keuze: rose, rood en/of wit)
  • Proef 1 glaasje port en 1 glaasje likeur
  • Stokbrood en kazen
  • Uitleg van ervaren wijnconsulent
  • Duur: 2 uur
  • Voor 4 personen
  • Bij mooi weer is de proeverij op het terras
  • Je kunt extra personen bijboeken
  • Maar 1 locatie beschikbaar

Geldig t/m 4 maanden na het winnen van de veiling.
Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Kijk HIER voor de actuele beschikbaarheid. (zie 'Kasteelhoeve')

Winactie OK app
Win een veiling, ontvang een gouden ticket en kom er achter of jij het winnende gouden ticket hebt. Lees meer

Ben je een wijnliefhebber, maar weet je eigenlijk niet zo veel van wijnen? Dan is deze proeverij een mooie gelegenheid om het 1 en ander op te steken. Daarnaast is het niet alleen leerzaam, maar vooral ook leuk! Trommel jouw vrienden of familie bij elkaar en maak er een gezellig uitje van.

De KasteelhoeveDe Kasteelhoeve ligt aan een kronkelend riviertje, tussen Overijssel en Drenthe. Op deze bijzondere locatie krijgen jullie bij mooi weer een wijnproeverij in de beeldentuin. Zit het weer iets tegen, dan proeven jullie de wijnen vanuit de knusse galerie.

ProeverijJe proeft van 10 verschillende wijnen (rood, rose en/of wit) uit verschillende wijnstreken. Tijdens het proeven van de wijnen krijg je uitleg van een professionele wijnconsulent en leer je hoe je wijnen moet keuren aan de hand van proefformulieren. Denk aan het beoordelen van de kleur, geur en smaak. Tijdens de proeverij komt er naast wijn, ook stokbrood en verschillende kazen op tafel. Het uitje wordt afgesloten met 1 glas port en 1 glas likeur.

WijnenTijdens de proeverij worden er wijnen geproefd uit o.a.:
• Spanje
• Frankrijk
• Duitsland
• Oostenrijk
• Zuid-Afrika
• Italië
• Portugal
• Slovenië

€ 5,50
Extra bij te boeken:

• Extra personen € 5,- p.p. (maximaal 4)

• Geen 18, geen alcohol
€ 0 Nog geen biedingen