2 kaarten voor het Domein van de Grotten van Han in België

Rue Joseph Lamotte 2, 5580 Han-sur-Lesse

Duik onder de grond naar de wereld van stalactieten en stalagmieten en bezoek het beste Wildlife park van België. Hier kun je op zoek naar Europa’s ‘big five’ zoals de veelvraat en de bruine beer. Kortom: een leerzame ontdekkingsreis in de prachtige Ardennen.

  • Kaarten voor het Domein van de Grotten van Han met toegang tot:
    - Grot van Han
    - Wildpark
    - Museum Han 1900
    - PreHistoHan (tentoonstelling in het museum)
  • T.w.v. € 60,-

Geldig t/m 5 januari 2019.

Bekijk hier de actuele openingstijden:
http://www.grotte-de-han.be/nl

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar het Domein van de Grotten van Han. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het park
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als entreebewijs bij de instapzone. Je hoeft niet langs de kassa te gaan.

Waarde
€ 60
0 Nog geen biedingen