1 van 3

4 tickets voor ijshockeywedstrijd Amsterdam Tigers

Radioweg 64, 1098 NJ Amsterdam

Elke wedstrijd van de Amsterdam Tigers staat garant voor spektakel. Dit seizoen spelen ze in de Eerste Divisie. Het uiteindelijke doel? Niets minder dan het kampioenschap! Kom en moedig ze aan tijdens een wedstrijd naar keuze.

  • Tickets voor een wedstrijd van de Amsterdam Tigers
  • Locatie: Jaap Eden IJsbaan
  • Vrije zitplaatsen
  • Voor 4 personen
  • Keuze uit verschillende data
  • Zie topspelers live in actie
  • Geen vaste plaatsen
Geldig voor een wedstrijd naar keuze:

  • 30 november 2019 - 18.00 uur
    Amsterdam Tigers - Yeti's Breda

  • 14 december 2019 - 18.00 uur
    Amsterdam Tigers - OrangeGas Capitals Leeuwarden

  • 28 december 2019 - 18.00 uur
    Amsterdam Tigers - Nijmegen Devils

  • 4 januari 2020 - 18.00 uur
    Amsterdam Tigers - GIJS Groningen

  • 18 januari 2020 - 18.00 uur
    Amsterdam Tigers - Tilburg Trappers

  • 1 februari 2020 - 18.00 uur
    Amsterdam Tigers - Zoetermeer Panters

Deze veiling is uitsluitend te betalen met iDeal of creditcard.

€ 5,00
€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is exclusief € 5,00 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.