Vier kerst met Maya in Plopsa Indoor Coevorden (2p.)

Reindersdijk 57, 7751SH Dalen

Vier samen met Maya de Bij kerst in Plopsa Indoor Coevorden. Samen kun je je uitleven in meer dan 25 attracties. De dag wordt afgesloten op het Dorpsplein waar je kunt dansen tussen de sneeuwvlokjes.

  • Tickets voor Plopsa Indoor Coevorden, Drenthe
  • Voor 2 personen (volwassenen of kinderen vanaf 1 meter)

Geldig t/m 4 maanden na het winnen.
Kerst met Maya de Bij is van 22 december t/m 6 januari 2019.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Plopsa Indoor Coevorden.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten
• € 10,- parkeren

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal binnen 5 dagen je gewonnen veiling. Hierna kun je direct jouw e-tickets downloaden. De e-tickets zijn je entreebewijs. Je kunt ze dus gelijk printen en inleveren bij de kassa.

• Plopsa Indoor Coevorden is geschikt voor kinderen van 2 t/m 10 jaar
• Tickets voor kinderen van 85 cm tot 1 meter kunnen gekocht worden aan de kassa's van Plopsa Indoor Coevorden of via de website
• Extra kosten voor laten schminken
• Als gast van Plopsa Indoor Coevorden ga je automatisch akkoord met het parkreglement

Waarde
€ 39,98
12 F. Fieten 08:28:53