1 van 7

Dagje plezier bij Plopsa Indoor Coevorden (2p.)

Reindersdijk 57, 7751SH Dalen

Ontmoet helden als Piet Piraat en Maya De Bij en gier het uit in de 25 super coole attracties! Er valt heel wat te beleven voor de allerkleinsten én de iets grotere waaghalzen.

  • Tickets voor Plopsa Indoor Coevorden, Drenthe
  • Voor 2 personen (volwassenen of kinderen vanaf 1 meter)

Geldig t/m 4 maanden na het winnen.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Plopsa Indoor Coevorden.

Postcode Loterij actie
Win deze veiling en speel gratis mee met het kofferspel van de Postcode Loterij. Lees meer

Meer dan 25 vetcoole attractiesBen je een echte waaghals? Op de Wickiebaan raas je tegen hoge snelheid langs de ruige rotsen. Op de Vuurtoren geniet je van het prachtige uitzicht over het park, maar hou je goed vast! Even later duik je immers opnieuw naar beneden. Blijf je liever in de lucht? Hoe harder je trapt op de Vliegende Fietsen, hoe hoger je raakt. Piet Piraat verwelkomt zijn kornuiten aan boord van de Scheve Schuit, waar je als een echte zeebonk een kanonskogel afvuurt.

Shows en events bij Plopsa Indoor CoevordenOok dit jaar staan er weer tal van evenementen en shows op het programma. Op de website lees je wat je allemaal kunt beleven op deze dagen.

€ 5,50
Extra personen

Bijboeken tijdens betalingDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je gelijk met je gewonnen arrangement.

• Extra tickets Plopsa Indoor Coevorden
• Ticket Plopsaland De Panne
• Ticket Plopsa Coo

• Plopsa Indoor Coevorden is geschikt voor kinderen van 2 t/m 10 jaar
• Tickets voor kinderen van 85 cm tot 1 meter kunnen gekocht worden aan de kassa's van Plopsa Indoor Coevorden of via de website
• Extra kosten voor laten schminken
• Als gast van Plopsa Indoor Coevorden ga je automatisch akkoord met het parkreglement