1 van 12

2 tickets voor Phantasialand Wintertraum

Berggeiststraße 31-41, 50321 Brühl

Kom naar Phantasialand en dompel je onder in wintersferen. Prachtige winterlandschappen, een schaatsbaan en wintershows maken je bezoek compleet. De dag wordt knallend afgesloten met spectaculair vuurwerk.

  • Tickets voor Phantasialand Wintertraum
  • Locatie: Brühl, Duitsland
  • Kinderen t/m 3 zijn gratis
  • Bijzondere wintershows- en activiteiten
  • De dag wordt afgesloten met spectaculair vuurwerk
  • Parkeerkosten van € 5,- zijn niet inbegrepen

Geldig vanaf 22 november 2019 t/m 19 januari 2020.

In te wisselen tijdens de openingsdagen van Phantasialand Wintertraum.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Phantasialand.

*Cadeau bij je veiling*

Win en betaal t/m 27 december 2019 een veiling en ontvang een vuurwerkcake t.w.v. € 8,99 cadeau bij besteding van minimaal € 15,- op VuurwerkExpert.nl. Lees meer

  • Je dient je gewonnen veiling binnen 5 dagen te betalen
  • Kinderen onder de 4 jaar zijn gratis
  • In verband met het seizoen kunnen bepaalde attracties niet of beperkt geopend zijn
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen
  • Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als entreebewijs bij de kassa. Je ontvangt 1 e-ticket per persoon
  • Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen of acties
  • Met het winnen van de veiling ga je akkoord met de algemene voorwaarden van Phantasialand
€ 5,00
Parkeerkosten per auto
€ 5,00