2 x entree bij het Veenpark in Drenthe

Hier duik je in het verleden van Drenthe. Ontmoet klompenmakers, koop oud-Hollandse snoepjes bij de kruidenier en bekijk een originele veenput. Pak jij de stoomtrein of de boot om langs de nostalgische dorpen te reizen?

  • Entreekaarten voor het Veenpark
  • Toegang tot het Harmonium Museum
  • Gratis parkeren
  • T.w.v. € 31,-
  • Voor 2 personen (kinderen t/m 4 jaar gratis)

Geldig van 1 april t/m 29 oktober 2017.

Bekijk de website van het Veenpark voor de actuele openingstijden.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling.Betaal binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs voor het park. Print beide e-tickets en neem deze mee naar het Veenpark. De tickets worden gescand bij de ingang van het park. Zorg er dus voor dat ze niet beschadigd zijn.

• Kinderen onder de 18 jaar hebben alleen toegang onder begeleiding van een volwassene(n)
• Honden zijn welkom, mits aangelijnd
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als entreebewijs bij de kassa

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Bied mee en win!

9K Leeflang14:33:42