1 van 5

Kaarten voor Batavialand in Lelystad (2 p.)

Oostvaardersdijk 01-13, 8242 PA Lelystad

In Batavialand ervaar je hoe we al eeuwen samenwerken met de zee. Leer hoe we de zee bedwingen om ons land te beschermen, of hoe schepen gebouwd worden die oceanen kunnen bevaren. Bezoek het museum, de werf en het VOC-schip de Batavia.

  • Kaarten voor Batavialand in Lelystad

Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.
  • Geldig op alle dagen van de week
  • Kinderen t/m 3 jaar gratis
  • Geen reservering nodig
  • Parkeerkosten

Geldig t/m 31 december 2019.

Bekijk de actuele openingstijden en -dagen op de website van Batavialand.

  • € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten
  • Parkeerkosten bij Bataviastad € 3,- per auto per dag
  • Parkeerkosten in de VOC-garage is € 1,20 per uur

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide mee als toegangsbewijs naar Batavialand. Dit kan op je mobiel of geprint. Vooraf reserveren is niet nodig.

  • Niet geldig in combinatie met andere acties
  • Je kunt 1 x gebruikmaken van dit VakantieVeilingen-arrangement
  • De tickets staan op jouw naam en kunnen dus niet doorverkocht worden
  • E-tickets zijn niet tegen contant geld inwisselbaar

0 Nog geen biedingen