Kaarten voor Batavialand in Lelystad (2 p.)

Oostvaardersdijk 01-13, 8242 PA Lelystad

In Batavialand ervaar je hoe we al eeuwen samenwerken met de zee. Leer hoe we de zee bedwingen om ons land te beschermen, of hoe schepen gebouwd worden die oceanen kunnen bevaren. Bezoek het museum, de werf en het VOC-schip de Batavia.

  • Kaarten voor Batavialand in Lelystad

Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.

Extra informatie COVID-19Batavialand heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.
  • Geldig op alle dagen van de week
  • Kinderen t/m 3 jaar gratis
  • Parkeerkosten
  • Reserveren is verplicht

Geldig t/m 31 december 2020.

Let op: je dient van tevoren een dag te reserveren.

Bekijk de actuele openingstijden en -dagen op de website van Batavialand.

*Cadeau bij je veiling*
Win deze veiling en krijg 3 Schneider Link-it pennen cadeau. Lees meer

Wat Nederland uniek maakt? We leven al eeuwenlang aan het water, onder de zeespiegel, en vinden dat de normaalste zaak van de wereld. We kennen de oerkrachten van de zee, bedwingen hem om ons land te beschermen, weten als geen ander schepen te bouwen die oceanen kunnen bevaren.

Batavialand is dé plek in Nederland waar je voelt hoe we door de eeuwen heen samenwerken met de zee. Je stapt in de wereld van land ontginnen en bodemvondsten, je ervaart hoe de Nederlandse handelsgeest en de scheepsbouw de handen ineensloegen, je ontdekt hoe ons verleden met de zee belangerijk is voor de toekomst. In het museum, op de werf en het VOC-schip de Batavia.

€ 5,50
Parkeerkosten bij Bataviastad per auto per dag
€ 3,00
Parkeerkosten in de VOC-garage per uur
€ 1,20

  • Niet geldig in combinatie met andere acties
  • Je kunt 1 x gebruikmaken van dit VakantieVeilingen-arrangement
  • De tickets staan op jouw naam en kunnen dus niet doorverkocht worden
  • E-tickets zijn niet tegen contant geld inwisselbaar
  • Neem je tickets geprint of op je mobiel mee naar Batavialand
  • Vooraf reserveren is verplicht
€ 1 Lydia Roeven 12:03:26