Tickets voor WILDLANDS in Emmen (2 p.)

Raadhuisplein 99, 7811 AP Emmen

Ooit op wereldreis geweest in 1 dag? In WILDLANDS ga je op avontuur. Van klauteren in de jungle tot het spotten van neushoorns vanuit de Serenga Safari truck. Maak een ritje in de achtbaan Tweestryd om je dag goed af te sluiten.

  • Tickets voor dierenpark WILDLANDS
  • Locatie: Emmen, Drenthe

Gratis toegang voor kinderen t/m 2 jaar.

Extra informatie COVID-19WILDLANDS heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt. Meer informatie over de maatregelen vind je onder het kopje 'Maatregelen coronavirus'.

  • Reis door de jungle, savanne of het poolgebied
  • Verken WILDLANDS te voet, per boot en met de safaritruck
  • Vooraf reserveren is verplicht

Geldig t/m 31 december 2020.
Vooraf een datum en tijdslot reserveren via de website van het WILDLANDS is verplicht.

Kijk op de website van WILDLANDS voor actuele openingstijden

WILDLANDS in Emmen is een avonturendierenpark. Hier sta je niet alleen oog in oog met wilde dieren, maar ontdek je ook nieuwe werelden. Ga op expeditie door de jungle, de savanne en het koude poolgebied.

JungolaIn Jungola begin je met een avontuurlijke route door de Vlindertempel waar honderden exotische vlinders vliegen. In de gigantische, tropische kas vaar je Rimbula River af. Als je geluk hebt, neemt de olifantenkudde een bad vlak naast jouw boot. Je vaart rakelings langs de eilanden met slingerapen en gibbons. Verderop kom je ringstaartmaki’s tegen en in de bomen spot je tientallen tropische vogels. Hoor je de geluiden? In Jungola kom je oren en ogen tekort.

SerengaOntdek de wereld van de hete droogte in Serenga. Je stapt in de Serenga Safari truck en maakt een spannende ontdekkingsreis over de uitgestrekte savanne. Hier ontmoet je gracieuze giraffen, zebra's, struisvogels en neushoorns; en dat allemaal van dichtbij! Hoog op de Leeuwenberg houdt de koning der dieren je nauw in de gaten. In de Bavianenarena zijn de rollen omgedraaid: hier bekijken de apen jou en ben jij de attractie. Of stap in 1 van de 2 mijnkarren van achtbaan Tweestryd en kom terecht in een bloedstollende race.

NorticaDe expeditie gaat verder in de wereld van koude kusten en ruige rotsen. Je wordt verwelkomd door de pelsrobben en zeeleeuwen en loopt via het nieuwe Raccoon Creek naar een onverwachte ontmoeting: je staat in het Poolstation neus aan neus met ijsberen en pinguïns. Test in het Sonar Station je kennis over walvissen en maak een duizelingwekkende reis met de Arctic 1. In deze 4D-attractie scheer je rakelings langs ijsbergen en duik je de ijskoude oceaan in.

AnimaziaKlimmen, klauteren, glijden en graven doe je in Animazia. Het overdekte speelparadijs is een aanrader voor echte klimgeiten. Animazia zit vol verrassingen. Beklim het piratenschip en de Maya-tempel of bekijk de aquaria vol met tropische vissen.

€ 5,50
Maatregelen coronavirus
  • Er wordt 1,5 meter afstand tussen huishoudens gehanteerd
  • Er zijn maar een beperkt aantal gasten tegelijk mogelijk
  • Alleen gasten met een online reservering zijn toegestaan
  • Belangrijke contactpunten worden gedesinfecteerd en er wordt vaker schoongemaakt
  • Er zijn centrale desinfectiepunten
  • Voor alle informatie bekijk de website www.wildlands.nl/nieuws/veiligsamenuit

  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen
  • Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang
  • Er gelden op dit moment extra maatregelen i.v.m. met het coronavirus. Bekijk hiervoor het tabje 'Maatregelen coronavirus'
  • Vooraf een datum en tijdslot reserveren is verplicht
  • Niet geldig in combinatie met andere acties
  • De waarde is de reguliere kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
  • Neem je e-tickets geprint of digitaal mee naar WILDLANDS
€ 7 Priscella de Ridder 20:42:28