1 van 4

Tickets voor Het Wildpark van Han in België (2 p.)

Rue Joseph Lamotte 2, 5580 Han-sur-Lesse

In het 'beste Wildlife park van België' ga je op zoek naar Europa’s Big Five. Via een 5 km lange wandeltocht door de prachtige natuur kom je oog in oog te staan met o.a. de wolf, bruine beer, lynx, Europese bizon en veelvraat.

  • 2 tickets voor het Wildpark op het Domein van de Grotten van Han in de Ardennen
  • Elk ticket geeft toegang aan 1 persoon vanaf 4 jaar oud
  • Te bezoeken met Safari-car of te voet (wandelpad 2.5 km of 5 km)
  • Inclusief bezoek aan Han 1900

Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.

Geldig t/m 11 november 2019.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van het Domein van de Grotten van Han.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten• Parkeerkosten

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar het Domein van de Grotten van Han. Je kan de tickets ook scannen aan de ingang via de smartphone. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• Je dient je e-tickets geprint (of digitaal via de smartphone) mee te nemen naar het Domein van de Grotten van Han. Je hoeft niet meer langs de kassa en kunt meteen naar de ingang.

14 Koen Blankenvoort 23:36:59