1 van 7

Tickets voor Het Wildpark van Han in België (2 p.)

Rue Joseph Lamotte 2, 5580 Han-sur-Lesse

In het 'beste Wildlife park van België' ga je op zoek naar Europa’s Big Five. Via een 5 km lange wandeltocht door de prachtige natuur kom je oog in oog te staan met o.a. de wolf, bruine beer, lynx, Europese bizon en veelvraat.

  • Kaarten voor Het Wildpark
  • Locatie: Domein van de Grotten van Han in België
  • T.w.v. € 40

Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.

Geldig van t/m 5 januari 2019.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van het Domein van de Grotten van Han.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar het Domein van de Grotten van Han. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Domein van de Grotten van Han. Je hoeft niet meer langs de kassa en kunt gelijk naar de instapzone

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Waarde
€ 40
15Dorien Janssens19:36:02