2 kaarten voor Ouwehands Dierenpark

Neus aan neus met de ijsbeertweeling, witte leeuwen spotten en wandelen onder de orang-oetans door. En wat dacht je van een bezoek aan de overdekte speeljungle? Een dagje in Ouwehands Dierenpark zit vol avontuur.

  • Kaarten voor Ouwehands Dierenpark Rhenen
  • T.w.v. € 44,-

Geldig t/m 30 april 2017.
Bekijk de actuele openingstijden op www.ouwehand.nl.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal de veiling binnen 5 dagen. Na betaling ontvang je 2 e-tickets met daarop een barcode. Dit zijn je toegangsbewijzen. Print deze e-tickets allebei uit en neem ze mee naar het park.

• Niet geldig in combinatie met andere acties, kortingen en arrangementen

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Wat vinden andere winnaars van ons?