All-inclusive bezoek aan Mondo Verde in Landgraaf (2 p.)

Groene Wereld 10, 6372 PW Landgraaf

Dieren, attracties en de mooiste tuinen van over de hele wereld. In Mondo Verde zie je het allemaal op 1 dag! De toegang is inclusief onbeperkt eten en drinken. Wanneer kom jij kijken naar de nieuwe Sri Lanka panters?

  • Toegangskaarten voor Mondo Verde in Landgraaf
  • Onbeperkt eten en drinken (zie meer info)
  • Inclusief onbeperkt eten en drinken
  • Naast dieren ook leuke attracties
  • Parkeerkosten niet inbegrepen

Geldig t/m 31 december 2020.
In te wisselen op alle openingsdagen van het park.

De tickets zijn niet geldig op:

• Op 17 oktober vanaf 18:00 uur
• Op 23 en 24 oktober vanaf 18:00 uur

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Mondo Verde.

BankGiro Loterij actie
Win een veiling, speel mee met de BankGiro Loterij en maak kans op een geldprijs tot € 20.000,-. Meer info

Dieren, attracties en de mooiste tuinen van over de hele wereld. In Mondo Verde zie je het allemaal op 1 dag!

DierenparkIn de dierenwereld van Mondo Verde zie je dieren van over de hele wereld. Tropische vogels, witte leeuwen uit Afrika, maar ook kamelen of een Anglo-Nubische geit. Ook leuk om te bezoeken is Dierenplaza, naast dieren ontdek je hier ook verschillende plantensoorten. Je wordt welkom geheten door het getrompetter van de kraanvogels en loopt langs kapucijnapen en neusberen.

Sinds Januari zitten er prachtige Sri Lanka panters bij de ingang. Laat je verrassen door de prachtige vogels (flamingo’s, neushoornvogels, papegaaien en andere soorten) in de tropische kas, een prachtige collectie kraanvogels, rondslingerende gibbons op het eiland, wolven in het bos en kamelen en stokstaartjes in de woestijn. Maar vergeet ook zeker geen bezoekje te brengen aan de leeuwen en tijgers. Genoeg te ontdekken dus.

AttractiesJe kunt niet alleen dingen zien in Mondo Verde, er is ook een heleboel te doen. Stap in de achtbaan en de waterbaan of ga mee met de Sky Dive over het eiland met ringstaartmaki’s. Ook kun je samen de Klimvulkaan op. Voor de kinderen vaak een makkie, maar voor de volwassenen een echte uitdaging. Wie is het snelst boven?

WereldtuinenReis van Marokko via Rusland naar Afrika en verder. In de 15 verschillende wereldtuinen zie je de bomen, planten en voel je de sfeer van de verschillende landen.

All-inclusiveJullie toegang is inclusief onbeperkt eten en drinken. Jullie hebben de keuze uit de volgende eet- en drinkwaren:

Friet, frikandel, kroket, kipcorn, verrassingssnack, verschillende belegde broodjes, broodje hamburger, pasta met verschillende sauzen, twee soorten soep, warme dranken, slush-ijs, ranja.

€ 5,50
Parkeerkosten per auto
€ 5,00

Bijboeken tijdens betalingDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je gelijk met je gewonnen arrangement.

• Extra personen bij te boeken € 19,95 p.p.

Bijboeken via Mondo VerdeJe betaalt deze extra's bij aankomst bij de kassa's.

• Parkeermunt € 5,- per stuk
• Parkplattegrond € 2,-

  • Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Mondo Verde
  • Bekijk voor je bezoek de aanvullende coronamaatregelen
€ 29 Mat Oosterhof 23:56:59
Notaris Mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen