Tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

Harderwijk ZuiderzeeBoulevard 22, 3841 WB Gelderland

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Dompel jezelf onder in de onderwaterwereld van het Dolfinarium. Sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen!

  • Tickets voor het Dolfinarium in Harderwijk
  • Toegang tot overdekte voorstelling Aqua Bella
  • Grootste zeezoogdierenpark van Europa
  • 9 educatieve voorstellingen
  • Parkeerkosten niet inbegrepen

Geldig t/m 27 oktober 2019.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Dolfinarium.

*Cadeau bij je veiling*

Win deze veiling en ontvang € 5 tegoed bij TOTO. Lees meer

• De waarde is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
• De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten en zijn niet inwisselbaar voor contant geld
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het Dolfinarium
• Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium

€ 5,00
Parkeerkosten per auto
€ 9,00
€ 12 Khalid Nasri 10:48:39

Dit bedrag is exclusief € 5,00 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.