Tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

Harderwijk ZuiderzeeBoulevard 22, 3841 WB Gelderland

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Dompel jezelf onder in de onderwaterwereld van het Dolfinarium. Sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen! Met wie ga jij?

  • Tickets voor het Dolfinarium in Harderwijk
  • Grootste zeezoogdierenpark van Europa
  • 8 verschillende voorstellingen
  • Ontdek de waterattractie Waterpret
  • Parkeerkosten niet inbegrepen

Geldig t/m 25 oktober 2020.

Let op: het Dolfinarium is t/m 6 april gesloten.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Dolfinarium.

BankGiro Loterij actie
Win een veiling, speel mee met de BankGiro Loterij en maak kans op een geldprijs tot € 20.000,-. Meer info

DolfinariumBij het Dolfinarium ontdek je de wondere waterwereld van héél dichtbij.  Zo komt jouw droom om een dolfijn te ontmoeten eindelijk uit! En dolfijnen zijn niet de enige dieren die je in het Dolfinarium vindt. Ook walrussen, zeeleeuwen, haaien en roggen zijn van de partij. En wat dacht je van de zeehonden en bruinvissen?

Een dag vol plezierSamen genieten van 8  prachtige voorstellingen, 4 speeltuinen en lekker spetteren in de waterattractie Waterpret. Of wandel heerlijk over ons eigen strand aan het Veluwemeer! Een dag Dolfinarium is een dag vól plezier. De waterglijbanen bestaan trouwens nog niet zo lang. Tijd om die eens uit te proberen! Durf jij het aan?

Dit seizoen nóg meer te beleven
Ga samen op avontuur door het park met het dierenpaspoort, een spannende speurtocht waarbij je alle ins- en outs leert over onze bijzondere zeezoogdieren en over hoe je hen beschermt. En als klap op de vuurpijl geniet je dit seizoen ook nog eens van de gloednieuwe dolfijnenvoorstelling Oceanica. Wat een dag!
€ 5,50
Parkeerkosten per auto
€ 9,00
Extra personen

Bijboeken tijdens betalingDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je gelijk met je gewonnen arrangement.

  • Extra personen bij te boeken € 16,95 p.p.

  • De t.w.v.-prijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
  • De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten
  • Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het Dolfinarium
  • Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium