1 van 15

Tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

Harderwijk ZuiderzeeBoulevard 22, 3841 WB Gelderland

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Dompel jezelf onder in de onderwaterwereld van het Dolfinarium, het grootste zeezoogdierenpark van Europa! Sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen!

  • Tickets voor het Dolfinarium in Harderwijk
  • Toegang tot waterattractie Waterpret (bij warm weer)

*Opa en Oma Veilingen*Win en neem opa en oma gratis mee naar het park op 3, 4, 5 of 6 juni. Lees meer over de Opa en Oma Veilingen

Geldig t/m 27 oktober 2019.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Dolfinarium.

*Cadeau bij je veiling*

Win deze veiling en krijg 3 Schneider pennen cadeau t.w.v. € 9,87. Lees meer

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten• Parkeerkosten € 9,- per auto

Hoe maak je gebruik van de veilingBetaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar het Dolfinarium. Vooraf reserveren is niet nodig.

• De waarde is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het Dolfinarium
• Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium
• Wil je gebruikmaken van de extra tickets voor opa en oma, dan kan dat alleen op 3, 4, 5 of 6 juni 2019. Deze extra tickets zijn alleen geldig in combinatie met de 2 tickets van de gewonnen veiling. Wil je geen gebruikmaken van de opa en oma tickets, dan kun je ook buiten deze data het park bezoeken (zie Data).