Verdubbelaar: tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

Harderwijk ZuiderzeeBoulevard 22, 3841 WB Gelderland

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Dompel jezelf onder in de onderwaterwereld van het Dolfinarium, het grootste zeezoogdierenpark van Europa! Sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen!

  • Tickets voor het Dolfinarium in Harderwijk
  • Toegang tot waterattractie Waterpret (bij warm weer)
  • Voor 2 personen (+ 2 gratis)

*Verdubbelaar*1x winnen = 2x prijs.
Alleen op 14 en 15 april.
Lees meer over de Verdubbelaar.

Geldig t/m 27 oktober 2019.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Dolfinarium.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten• Parkeerkosten € 9,- per auto

Hoe maak je gebruik van de veilingBetaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar het Dolfinarium. Vooraf reserveren is niet nodig.

• De waarde is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het Dolfinarium
• Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium