1 van 9

Dagje naar familiedierentuin Dierenrijk (2 p.)

Baroniehei 1, 5731 RG Nuenen

In Dierenrijk ontmoet je dieren van héél dichtbij. Zo zie je de ijsbeer, leeuw en nog veel meer. Maak kennis met meer dan 90 diersoorten en bezoek de leukste activiteiten. Vergeet ook het pasgeboren olifantje niet te bezoeken!

  • Tickets voor Dierenrijk in Nuenen
  • T.w.v. € 39,-

Gratis toegang voor kinderen t/m 2 jaar.

Geldig t/m 31 december 2018
In te wisselen op alle openingsdagen van het park.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Dierenrijk.

Vuurwerkactie

Win deze veiling en krijg vuurwerk van VuurwerkExpert.nl cadeau. Je ontvangt 1 dag na winnen jouw unieke code via e-mail. Lees meer

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar Dierenrijk. Vooraf reserveren is niet nodig.

• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 personen
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Dierenrijk

Waarde
€ 39
10 Frizo Steijn 23:00:11