Word ook winnaar! Bepaal zelf je prijs en bied mee.
1 van 9

Apenheul - een bos vol loslopende apen in Apeldoorn! (2 p.)

J.C. Wilslaan 21, 7313 HK Apeldoorn

In dit prachtige, groene park op de Veluwe ontdek je bijna 300 apen. En daarvan loopt de helft gewoon los! Bovendien leer je alles over deze bijzondere dieren. Een dagje Apenheul is dus leuk én leerzaam.

  • Tickets voor Apenheul in Apeldoorn
  • T.w.v. € 45,-

Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang.

Geldig t/m vrijdag 13 juli.
In te wisselen op alle dagen van de week.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Apenheul.

Cadeau bij je veiling

Win deze veiling en luister eenmalig 30 dagen gratis naar Storytel. Lees meer

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar Apenheul. Vooraf reserveren is niet nodig.

• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen weekend en vakantie
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Apenheul
• Als je tas niet goed afsluitbaar is met een rits kan je een speciale 100% aapvrije tas lenen.
• Op de (mobiele) website apenheul.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Apenheul