Apenheul - een bos vol loslopende apen in Apeldoorn! (2 p.)

J.C. Wilslaan 21, 7313 HK Apeldoorn

In dit prachtige, groene park op de Veluwe ontdek je bijna 300 apen. En daarvan loopt de helft gewoon los! Bovendien is er in augustus een zeldzaam slingeraapje geboren. Dit maakt jouw bezoek aan Apenheul extra leuk!

  • Tickets voor Apenheul in Apeldoorn
  • T.w.v. € 45,-

Geldig t/m vrijdag 2 november.
In te wisselen op alle dagen van de week.
Bekijk de actuele openingstijden op de website van Apenheul.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar Apenheul. Vooraf reserveren is niet nodig.

• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen weekend en vakantie
• De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten en zijn niet inwisselbaar voor contant geld
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Apenheul
• Als je tas niet goed afsluitbaar is met een rits, kun je een speciale 100% aapvrije tas lenen
• Op Apenheul.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Apenheul