1 van 4

Puur Genieten Fair in Hillegersberg-Rotterdam (2 p.)

Weissenbruchlaan 149, 3054 LM Rotterdam

Hou je van luxe en lifestyle? Dan ben je welkom op de Puur Genieten Fair. Op deze prachtige locatie aan het water geniet je van muziek, lekker eten en drinken en kun je shoppen bij de vele stands. Kortom: Een dag zomers genieten.

  • Entree Puur Genieten Fair
  • Locatie: Bergse Voorplas, Hillegersberg-Rotterdam
  • T.w.v. € 25,-

Geldig op 1 van de onderstaande data in 2018:

• Zaterdag 25 augustus
• Zondag 26 augustus

Cadeau bij je veiling

Win deze veiling en krijg een FOX Sports-cadeau van KPN. Lees meer

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs. Vooraf reserveren is niet nodig.

• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen