1 van 6

Schaatsen op Schaatsbaan Rotterdam 4 p.

Toepad 95, 3063 NJ Rotterdam

Wanneer heb jij voor het laatst op schaatsen gestaan? Bij Schaatsbaan Rotterdam hebben ze 2 banen, zodat je op je eigen niveau kunt schaatsen. De 400-meterbaan met officiële ISU-afmetingen, wordt ’s avonds verlicht met prachtige kleuren!

  • Toegang tot Schaatsbaan Rotterdam
  • Gratis parkeren (max 350 plaatsen)
  • Voor 4 personen

Geldig vanaf 27 januari t/m 28 februari 2020.

Maandag t/m zaterdag van 9.00 - 22.00 uur.
Zondag van 8.00 - 20.00 uur.

Deze winter kan er weer naar hartenlust geschaatst worden op de 2 overdekte banen van Schaatsbaan Rotterdam! Schaats meerdere rondes op de 400-meterbaan met officiële ISU-afmetingen, welke ’s avonds prachtig verlicht wordt met alle kleuren van de regenboog. Geen ervaren schaatser en eerst nog even oefenen? Geen probleem! De 1600m2 Funbaan is geschikt voor beginnende schaatsers, jong en oud.

Koek & ZopieHonger gekregen van al dat geschaats? Dan kun je iets lekkers kopen bij de Koek & Zopie-kraam tussen de 2 schaatsbanen. Waan je in een gezellig wintersportdorp met een kop warme chocolademelk met slagroom en een broodje rookworst op het terras bij de open haard.

SchaatshuurJe kunt verschillende schaatsen huren bij de schaatsbaan. Hiervoor is wel een borg nodig: een persoonsgebonden pasje met foto en naam of een kopie van je identiteitsbewijs.
- Ijshockeyschaatsen maat 28 - 46 € 6,-
- Zandstra Noren maat 30 - 46 € 7,-
- Free-Skate klapschaatsen maat 36 - 48 € 9,-

€ 5,50

• Op het ijs is het dragen van handschoenen verplicht
• Je kunt op de schaatsbaan alleen met PIN betalen
• Maandag en woensdag van 18.30 - 20.00 uur en zondag van 8.00 - 9.00 uur is het Norenuurtje. Er mag dan op de 400-meterbaan alleen op noren geschaatst worden

€ 6 w anker 11:57:44