1 van 9

Dagentree voor 2 bij wellnessresort SpaWeesp

Basisweg 1, 1383 NC Weesp

Midden in de natuur, net onder Amsterdam geniet je van mediterrane sferen. Kom tot rust in de rozensauna, ontspan in de zwembaden en koel af in echte sneeuw. In het vernieuwde SpaWeep geniet je van een heerlijke wellnessdag.

  • Dagentree bij wellnessresort SpaWeesp in Weesp
  • Deelname aan reguliere sauna-rituelen (o.b.v. beschikbaarheid)
  • Gratis scrubzout en TREATMENTS® Purifying Charcoal Mask in het resort
  • T.w.v. € 67,-

*Cadeau bij je veiling* Win t/m 31 oktober deze veiling en krijg een SaunaShopper cadeau. Dé tas voor al je saunaspullen.
Meer info.

Geldig t/m 3 maanden na het winnen, op alle dagen van de week.
Er geldt een beperkte beschikbaarheid per dag.

Badkledingdagen: elke 1e en 3e maandag van de maand (m.u.v. feestdagen).

Op vrijdag t/m zondag, tijdens badkledingdagen en in de kerstvakantie geldt een toeslag van € 4,95 p.p.

Zie 'Meer info' voor aangepaste openingstijden rondom de feestdagen.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal binnen 5 dagen na het winnen van je veiling. Hierna ontvang je 2 e-tickets waarop staat hoe jij jouw reservering maakt bij SpaWeesp. Neem op de dag van jouw bezoek je reserveringsbevestiging geprint mee naar het wellnessresort. Reserveer tijdig! Voor deze actie geldt per dag een beperkte beschikbaarheid.

• Breng je eigen badjas, slippers en handdoeken mee (ook te huur en / of te koop)
• Online reserveren bij SpaWeesp is verplicht, volgens de voorwaarden die vermeld staan op het e-ticket
• Niet geldig in combinatie met andere acties
• Vanaf de leeftijd van 18 jaar is iedereen welkom. Het is verplicht een geldig legitimatiebewijs te kunnen overhandigen. Hier kan SpaWeesp, bij twijfel over de leeftijd, naar vragen

Waarde
€ 67
1 I K 06:56:35