1 van 1

The Cats Aglow Band in Leeuwarden (2 p.)

Breedstraat 48, 8911 GJ Leeuwarden

Zaterdag 2 november – Geniet een avond lang van de beste hits van The Cats. De topmuzikanten van The Cats Aglow Band brengen met hun show een eerbetoon aan de populaire Volendam band. Daar wil je toch bij zijn?

  • Tickets voor The Cats Aglow Band
  • Locatie: Zalen Schaaf in Leeuwarden
  • Staplaatsen

Zaterdag 2 november 2019.
Deuren open: 19.00 uur
Aanvang: 20.00 uur.
Einde: 00.00 uur.

€ 5,00