1 van 1

Leif de Leeuw Plays Allman Brothers Band in Leeuwarden

Breedstraat 48, 8911 GJ Leeuwarden

Zaterdag 9 november– Gitarist Leif de Leeuw en band behoren tot de top van de Nederlandse blues-scène. Leif is beïnvloed door grootheden als Jeff Beck, David Gilmour én The Allman Brothers band. Geniet een avond lang van de lekkerste hits.

  • Tickets voor Leif de Leeuw Plays Allman Brothers Band
  • Locatie: Zalen Schaaf in Leeuwarden
  • Staplaatsen

Zaterdag 9 november 2019.
Deuren open: 19.00 uur
Aanvang: 20.00 uur.
Einde: 23.55 uur.

€ 5,00

€ 0 Nog geen biedingen