1 van 11

Share a Perfect Day met Guus Meeuwis en méér! (avondtickets)

Beleef samen jullie perfecte dag. Topartiesten als Guus Meeuwis, de Edwin Evers Band en véél meer verrassingen staan op het podium, maar is nog meer te doen: je kunt shoppen én lekker eten. Bied mee op 2 avondtickets voor 30 juni, 1 of 2 juli.

  • Avondtickets voor Share a Perfect Day 2017
  • Toegang vanaf 18.00 uur
  • Locatie: Hilvarenbeek (Noord-Brabant)
  • T.w.v. € 35,-

Geldig op 1 van de onderstaande data in 2017:

• Vrijdag 30 juni
• Zaterdag 1 juli
• Zondag 2 juli

Toegang vanaf 18.00 uur.

Let op: je dient binnen 5 dagen na winnen te betalen. In het betalingsscherm kies je de datum van jouw voorkeur. Doe je dit niet binnen 5 dagen, dan wordt de veiling automatisch geannuleerd en kun je geen gebruikmaken van het arrangement.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van je veiling? 1. Log binnen 5 dagen het winnen van de veiling in met jouw account (Mijn veilingen) bij VakantieVeilingen
2. Kies de datum van jouw keuze (een gekozen datum kan niet meer geannuleerd worden)
3. Betaal je veiling
4. Je kunt jouw e-tickets direct downloaden via 'Mijn Veilingen'
5. Print deze beide uit en neem ze mee naar het event. Dit zijn jouw toegangsbewijzen

Deze veiling is uitsluitend te betalen met iDeal of creditcard.

• Je hebt toegang vanaf 18.00 uur

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Bied mee en win!

Waarde € 35
1Brenda jansen05:54:45

Wat vinden andere winnaars van ons?