1 van 17

2 combitickets VESTROCK in Hulst met Davina Michelle!

Stationsweg 1, 4561 GB Hulst

31 mei en 1 juni - de 10e editie van Vestrock vindt weer plaats in de Zeeuwse stad Hulst. Dance, rock- en popliefhebbers kunnen hun hart ophalen aan meer dan 60 live-acts. Met o.a. Kaiser Chiefs, Bizzey, Davina Michelle en meer!

  • Combitickets voor VESTROCK
  • Locatie: de Buitenvest in Hulst, Zeeland
  • Staanplaatsen

Geldig op vrijdag 31 mei en zaterdag 1 juni.

Deuren open: 12.00 uur.
Aanvang: 13.00 uur.
Einde: 01.00 uur

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Het e-ticket is je toegangsbewijs en je ontvangt 1 ticket per persoon. Print alle tickets en neem ze mee naar het evenement.

• Met het combiticket heb je toegang tot VESTROCK op vrijdag 31 mei en zaterdag 1 juni
• Geschikt voor alle leeftijden. Begeleiding van kinderen onder de 12 jaar is verplicht
• Dit is een sta-evenement, rolstoelen zijn ook van harte welkom
• Het is niet toegestaan om zelf eten en drinken mee te nemen
• Campingtickets dienen apart bijgeboekt te worden