1 van 7

Oktoberfest in Leeuwarden - Jetzt Geht's Los! (2 p.)

Oldehoofsterkerkhof -, 8911 DH Leeuwarden

Zaterdag 12 oktober - Ben jij klaar voor een nieuwe editie van hét grootste Oktoberfest in Friesland? Vier het mee in de megatent op het Oldehoogfsterkerkhof. Bier, bratwurst en viel Spaß zijn de ingrediënten van dit feest!

  • Tickets voor Oktoberfest Leeuwarden
  • Locatie: Oldehoofsterkerkhof in Leeuwarden
  • Reserveren is niet nodig
  • Je kunt extra personen bijboeken

Zaterdag 12 oktober 2019.
Aanvang: 17.00 uur.
Einde: 00.00 uur

*Cadeau bij je veiling*

Win deze veiling en ontvang € 5 tegoed bij TOTO. Lees meer

• Voor dit feest geldt geen minimumleeftijd
• De locatie is toegankelijk voor rolstoelers en mindervaliden

€ 5,00