1 van 3

Feest Op Het Plein in Leeuwarden met Frans Bauer (2 p.)

Oldehoofsterkerkhof -, 8911 DH Leeuwarden

Vrijdag 11 oktober - Gooi de geliefde rasartiest Frans Bauer, de meest gewilde én geboekte band van dit moment Vangrail én party DJ Martin Harder samen in een blender, en wat krijg je dan? Een doldwaze editie van Feest Op Het Plein.

  • Tickets voor Feest Op Het Plein
  • Locatie: Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
  • Reserveren is niet nodig
  • Je kunt extra personen bijboeken
  • Neem je e-tickets geprint mee naar het evenement

Vrijdag 11 oktober 2019.
Aanvang: 18.30 uur.
Einde: 00.00 uur

  • Voor dit feest geldt geen minimumleeftijd
  • De locatie is toegankelijk voor rolstoelers en mindervaliden
  • Betaal de veiling binnen 5 dagen, daarna kun je direct jouw e-tickets downloaden
  • Je dient beide e-tickets geprint mee te nemen naar het evenement
€ 5,00