• Bepaal zelf de prijs
  • Bied gratis mee
  • Al meer dan 2 miljoen winnaars
  • Veilig online betalen
  • Download direct je waardebon
2015-07-01T07:47:00+02:00 Gesloten

[[setCurrentBidTitle()]]

Winnend bod

21
  • Meer dan 30 attracties
  • Geldig t/m 27 september
Bied mee! Bied!

Login om mee te bieden

Koop nu voor
€ 30,-
Biedgeschiedenis ([[bids.length]])
  • ,-

Avonturenpark Hellendoorn: 2 kaartjes

  • auction image
  • Avonturenpark Hellendoorn bij VakantieVeilingen.nl

Verscholen in de bossen wachten ruim 30 topattracties. Beleef waterpret in de wildwaterbanen, zet de wereld op z'n kop in 1 van de achtbanen of ga de strijd aan in de spannende lasergame. De kleinste avonturiers beleven hun avonturen in Dreumesland.

  • Toegangskaarten voor Avonturenpark Hellendoorn
  • T.w.v. € 45,-
  • Nú met 2 maanden gratis toegang tot Videoland Unlimited

    Geldig van 3 april t/m 27 september 2015.
    Kijk voor een compleet overzicht van de openingsdagen en -tijden op de website.

    • € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen.nl

    • De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en  zijn niet inwisselbaar voor contant geld
    • Aquaventura is niet inbegrepen bij de entreeprijs, deze zijn bij te kopen voor € 3,- p.p. in het park
    • Let op! Na het winnen van de veiling dien je de actie van Videoland Unlimited aan te vinken tijdens het betaalproces. Doe je dit niet, dan is het niet meer mogelijk om van deze actie gebruik te maken.

    Als hoogste bieder ben je verplicht deze veiling af te nemen voor het geboden bedrag. Ontbinden of annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder ‘Voorwaarden en bijzonderheden’.
    De biedingen bij deze veiling staan onder notarieel toezicht.

    Meer informatie

    Meer dan 30 attracties en shows In Avonturenpark Hellendoorn beleef je avonturen die je nergens anders in Nederland kunt beleven. Wat te denken van de spetterende waterpretattracties de Sungai Kalimantan en de Wild Waterval. Of maak een rit door de donkere riolen van de rioolrat en zet de wereld op zijn kop in de achtbaan Tornado. In de kelder van het landhuis heerst complete chaos. Voorwerpen zijn tot leven gekomen, die alleen met behulp van de lasergun uitgeschakeld kunnen worden. En de allerkleinste avonturiers? Die beleven de grootste avonturen in hun eigen ‘parkje in het park’: Dreumesland, alleen toegankelijk voor kinderen tot 1,20 meter.

    NIEUW!  Zeeleeuwenshow 3 april – 13 september Vanaf 3 april kun je de zeeleeuwen horen brullen in Avonturenpark Hellendoorn. Dagelijks vertonen de zeeleeuwen en pinguïns hun kunsten tijdens een gloednieuwe, gratis show: de Zeeleeuwenshow. Na dertien jaar afwezigheid keren de zeeleeuwen terug naar het familiepark en wordt het een gezellige boel met deze dolkomische dieren. Samen met een professioneel team verzorgers nemen de dieren het publiek mee in een spannend, grappig en leerzaam verhaal dat je in het hart raakt.

    Events Er worden het hele jaar door unieke evenementen georganiseerd. Zo staat het voorjaar helemaal in het teken van spelletjes tijdens ‘Spellendoorn’! In de zomer worden er weer de Zinderende Zomeravonden georganiseerd. Het park is dan tot 22.00 uur geopend.  Het najaar staat in teken van Halloween. Het park  wordt dan omgedoopt tot Heksendoorn. Heksendoorn is hèt Halloweenevent voor families in Nederland!

    Nieuwe Familieshow 'Kareltje & Jasmijn en de Geheime Verjaardag' Het Gouden Theater is het domein van Kareltje & Jasmijn, waar zij dit jaar een nieuwe show opvoeren. Kareltje is een vrolijke kok die gek is op slagroomtaarten. Samen met de stoere en sterke Jasmijn, eigenaresse van Hotel 999, beleeft hij komische avonturen. In de gloednieuwe show is Kareltje jarig. Jasmijn lijkt dit echter vergeten te zijn! Hoe gaat dit aflopen? De fonkelnieuwe show van Kareltje & Jasmijn is van 3 april tot 1 nov 2015 in weekenden, tijdens schoolvakanties en op feestdagen te zien in het Gouden Theater Paleis in Avonturenpark Hellendoorn.

    Aquaventura slidepark Neem deze zomer je badkleding mee naar Avonturenpark Hellendoorn en beleef de sensatie; Aquaventura slidepark! Een outdoor slidepark van 5.000 m2 met 8 spectaculaire waterglijbanen, 3 kidsslides en een waterspeelpark. In Aquaventura beleef je een spetterend zomeravontuur met het hele gezin. Toegang tot Aquaventura is niet inbegrepen bij de entreeprijs. Tickets voor Aquaventura Slidepark kun je voor slechts €3,00 kopen in het park. Openingstijden en data van het slidepark zijn afhankelijk van het weer.

    Kom maar langs, als je durft!

    Toon kaart

    Luttenbergerweg 22, 7447 PB Hellendoorn

    De voordelen van VakantieVeilingen.nl

    • Bepaal zelf de prijs
    • Bied gratis mee
    • Veilig online betalen
    • Bied mee via onze app
    Over VakantieVeilingen.nl
    Thuiswinkel Keurmerk Online Veilen Website van het jaar