Geen verbinding

2 kaarten voor Ouwehands Dierenpark

Sta neus aan neus met de ijsbeertweeling, bespied de witte leeuwen vanuit een spannende uitkijkpost en wandel onder de slingerende orang-oetans door. Ga op avontuur in Gorilla Adventure en hang de beest uit in RavotAapia, Europa’s grootste overdekte speeljungle.

  • Kaarten voor Ouwehands Dierenpark Rhenen
  • T.w.v. € 43,-
  • Nú met 2 maanden gratis toegang tot Videoland Unlimited.

Geldig t/m 31 maart 2016.
Niet geldig in combinatie met andere acties, kortingen en arrangementen.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen.nl

Deze veiling is uitsluitend te betalen met iDeal of creditcard.

Wil je gebruikmaken van de actie van Videoland Unlimited? Dan dien je de actie aan te vinken tijdens het betaalproces. Doe je dit niet, dan is het niet meer mogelijk om van deze actie gebruik te maken.
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als entreebewijs bij de kassa

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Hij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.

Bied mee en win!

16Cynthia Eybergen14:40:06