1 van 11

2 kaarten voor Ouwehands Dierenpark

Neus aan neus met de ijsbeertweeling, bespied de witte leeuwen en wandel onder de slingerende orang-oetans door. En wat dacht je van een bezoek aan RavotAapia, Europa’s grootste overdekte speeljungle? Een dagje in Ouwehands Dierenpark zit vol avontuur.

  • Kaarten voor Ouwehands Dierenpark Rhenen
  • T.w.v. € 44,-

Geldig t/m 30 september 2016.
Bekijk de actuele openingstijden op www.ouwehand.nl.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Deze veiling is uitsluitend te betalen met iDeal of creditcard.

• Niet geldig in combinatie met andere acties, kortingen en arrangementen
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als entreebewijs bij de kassa

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Bied mee en win!

Waarde € 44
10Liesbeth Heeskens08:44:19